2726
عنوان

دوست دارید همین الان چه کاری انجام بدید واسه تسکین حالتون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 947 بازدید | 185 پست
دلم میخاست الان داشتم بلیط های پرواز فردا صبحمونو چک میکردم و ساک هایی که اماده کردم رو بزارم دم دست ...

هعی ابو مختار...این دنیا دیگر به درد نمی‌خورد🚬

وارد نی نی سایت شدی؟تسبیحواسه صلوات یادت نره⁦🖐🏼⁩📿

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چشامو ببندم باز کنم ببینم ماهام و دندونان مث بقیه دوستام خوبه همین. وکرنه تاصب بشینم گریه کنم حداقل دلم اروم شه

دختری از دیار حسرت ... متنفر ازتحصیل & عشق اهنگ و فیلم، عاشق عشق اما واقعی😉 رک ولی مودب. خنده رو مهربون معتقد به احترام اما متقابل🙃 💯تنهایی بهتر ز بودن های پوچ 💯 رمان خون & امید به اینده ۰/۰😑انقریبه بشه ۱۸ سالم😒 تنهایی به ز بودن های پوچ😏    اها راستی:  تورک قیزیام🤩           
2728
خدانکنه، اینجورنگو  عزیز دلمی 🥰💕 اصلا نگران نباش، تا خدای مهربون و داریم همه چی حل میشه ...

مهربووووون 😕😕😕دقیقا امشب یاد همه دعاهایی که واسه خصوصیات همسر آینده م کرده بودم افتادم و دیدم چه احمقانه به مهربونیش دل گرم بودم😢😢😢اگه پیشگاه عدلی بود از خدا خیییلی گله ها داشتم

🙏لطفا برای شادی روح پدرم صلوات بفرستید 😘
کاش میشد برم مشهد تا صب تو حرم بشینم گریه کنم خوش ب حال هرکی ک خونش مشهده🙂

مشهدیا خودشون سال به سال نمیرن زیارت

خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین      ❤❤❤
برای همتون ارزو میکنم بهترینها براتون رقم بخوره وقلب همتون آروم وشاد باشه🌷

اول از همه برای تو😭🤍🤍🤍

وارد نی نی سایت شدی؟تسبیحواسه صلوات یادت نره⁦🖐🏼⁩📿
2706