2726

من تا چن سال پیش خیلی پُرو و زبون دراز و بی تربیت بودم ولی الان خیلییی ساکتم مثلا تو جمع خیلی کم حرف میزنم و کلا آنچنان  با کسی گرم نمیگیرم بعد خونه فامیل هم خیلی کم میرم. امشب رفتیم خونه داییم دوتا از دایی هامم بودن و دوتا از خاله هام منم بعد 2.3 ماه دیده بودمشون و فقط در حد سلام علیک و احوال پرسی باهاشون حرف زدم و تو جمع هم فقط اگ کسی ازم سوالی می‌کرد جواب میدادم کلا اکثرا ساکت بودم. بعد دختر خالم ازدواج کرده و شهرستان هست اونم با شوهرش بودن اینم بگم دختر خالم 7.8 سال ازم بزرگتره بعد اون کلا خیلی با همه گرم میگیره و اينا. بعد وقتی تو ماشین داشتیم میومدیم مامانم گف تو چرا اصلا معرفت نداری بعد چن ماه خاله و دایی تو دیدی ولی اصلا مرام نداری ببین لیلا(دختر خالم) چقد با مرام هست و فلان.. بعد من کلا خیلی کم رو هستم و کلا آدمی نیستم که با همه گرم بگیرم. 

حالا بنظر شما اگ ی دختری تو فامیل اینجوری باشه بی مرامه؟؟؟؟؟🤔

لطفا راستشو بگین واقعا میخام بدونم بی مرامم یا مامانم توقعش بالاس!!؟؟؟

کاربر خانوم هستم                                     خاهشن توهین نکنید بگین دروغ هستی و فلان.. کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده واسه همین تاپیکا مرتبط نیس پس لدفن توهین نکنید با تچکر   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

درونگرایی

معرفت و مرام ربطی ب این قضیع ندارع

ادم میشناسم وقتی میره عروسی مهمونی تولد اینا ،اگه بعدش یه بلایی سرش نیاد یعنی چشم نخورده،و اگه چشم نخورده باشه به این باور میرسه که به اندازه کافی زیبا نبوده😢
2728
به نظرم اصلا بی مرام نیست فقط خیلی اجتماعی نیست 

یعنی کسی که خیلی حرف میزنه اجتماعیه؟؟؟

کاربر خانوم هستم                                     خاهشن توهین نکنید بگین دروغ هستی و فلان.. کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده واسه همین تاپیکا مرتبط نیس پس لدفن توهین نکنید با تچکر   
خب چی شد که یهو این همه تغییر کردی پرو پرحرف بودی یهو ساکت شدی

پر حرف نبودم بی تربیت بودم مثلا یکی بهم یچیز میگف بزرگتر کوچیکتر حالیم نبود هر چی از دهنم در میومد بهش میگفتم. الان بزرگتر شدم کاملا برعکس شدم کلا ساکتم تو جمع 

پر حرف نبودم بی تربیت بودم مثلا یکی بهم یچیز میگف بزرگتر کوچیکتر حالیم نبود هر چی از دهنم در میومد ب ...

خب مامانت باید اینو بدونه که تو از اول کم حرف وساکت بودی پس توقعش چیه ؟

نه عزیزم منم مثل توام ...

مادرت نمیتونه درک کنه این‌ مسئله رو .... شما حرفش رو به دل نگیر

دخترای عزیز گروه نماز دارم واتساپ 🌺🌺🌺یک شمالی اصل(گیلانی_مازندرانی)  عاشق کشورمم💙   افتخار میکنم که دختر روستام🕊  یه روز تو دل تابستون،سیل میبارید از آسمون،توی اون بارون،دختری به دنیا اومد،که اسمش شد وارش،وارشی که سابقه نداشت وسط تابستون اونطور بباره،من اون دخترم،دختر اون بارون،وارش آسمون...به دنیا اومدنم معجزه بود،به قول مارجانم خودِ خودِ وارش بود💜💜💜هیچ وقت به قدرت خداوند شک نکن🤗 🚫آقایون لطفا نه لایک کنن نه ریپلای کنن و نه در تاپیک هام شرکت کنن🚫 با تشکر
2706