2204
2217
اونجا که زیرش خط کشیدم نوشته منفی دو ایکس اون منفی دو ایکس تو جمله فارسی دقیقا چی میشه؟ مثلا پن ...

نگا دوبرابر آن عدد که میشه ۲ ایکس چون قبلش گفته قرینه

یه، ۲ایکس خب مثبته باید بشه منفی که میشه منفی ۲ ایکس

نگا بهت گفتم که وقتی میگه قرینه اگه مثبت باشه عقدمون قبلش منفی میزاریم اگه منفی باشه مثبت میشه

میشه برای قبولی تو رشته مورد علاقم یه صلوات مهمونم کنی 🥺♥️کنکور ۱۴۰۱

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

نگا دوبرابر آن عدد که میشه ۲ ایکس چون قبلش گفته قرینه یه، ۲ایکس خب مثبته باید بشه منفی که میشه منفی ...

عددمون

میشه برای قبولی تو رشته مورد علاقم یه صلوات مهمونم کنی 🥺♥️کنکور ۱۴۰۱
2240
2238
اونجا که زیرش خط کشیدم نوشته منفی دو ایکس اون منفی دو ایکس برای چی هست؟

قرینه دوبرابر یعنی منفی دوایکس

هرجای دنیایی دلم اونجاست. من کعبه مو دور تو میسازم. من پشت کردم به همه دنیا. تا رو به تو سجاده بندازم❤️  ❤️
خاله پاره ام کردی هر جا پیام میدم تو هم هستی😭😭

🤣🤣🤣

یه دیوونه رو هیشکی نمی تونه آرومش کنه جز اونی که دیوونش کرده....                                                                                                                                                      این کاربری دست دو نفره 👈 منو 🚶دلتنگی هام 💔
خاله پاره ام کردی هر جا پیام میدم تو هم هستی😭😭

ببخشید ولی بامزه گفتین خندم گرفت😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

چندسالتونه؟ 

حتما کم سنی که بهت گیر میدن😂

دلا دیوانه شو دیوانگی هم عالمی دارد   
اونجا که زیرش خط کشیدم نوشته منفی دو ایکس اون منفی دو ایکس تو جمله فارسی دقیقا چی میشه؟ مثلا پن ...

منفی ۲x قزینه س

قرینه ی یک عدد مثبت میشه منفی

تو صورت مسئله هم گفته قرینه ی دوبرابر اون عدد

گل فروش می‌گفت کار و کاسبی خوب نیست...آدما دیگه مثل قبل همو دوست ندارن
ببخشید ولی بامزه گفتین خندم گرفت😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 چندسالتونه؟  حتما کم سنی که بهت گ ...

14سالشه

یه دیوونه رو هیشکی نمی تونه آرومش کنه جز اونی که دیوونش کرده....                                                                                                                                                      این کاربری دست دو نفره 👈 منو 🚶دلتنگی هام 💔
2244
مزاحم نشو خانم عزیز😏

پسری،خاک بر سرت، 😐😐😐😐😂😂

فک کردم دختری،وگرنه من حالم از هرچی پسره بهم میخوره

خاک بر سر خاله زنکت که اینجا عضوی،نینی سایت😏

گمشو 

😂😂😂😍😍😂😐😐😂😎😂😎😎
1718