2297
2298

بچه ها برای پسر نازم از این سایت لباس و سیسمونی با اسم خودش گرفتم، جالب اینه که هر چیزی انتخاب کنید با گلدوزی اسم بچه خودتون میفرسته، 

البته برای بچه های بزرگتر هم حوله و عروسک و تیشرت دارن که همه گلدوزی اسم کودک خودتون رو دارن، 

من خودم راضی ام واقعاً  اینجا میتونید قیمت ها و مدل ها رو ببینید 

2051

این دوتا کپی شدن اصن انگار یه نفرن

اگه یه روز دختر دار شدم آروم موهای قشنگشو از جلوی صورتش کنار میزنم و زل میزنم تو چشای ناب و پاکش و با زمزمه ی آروم بهش میگم_ مامانی اینو بدون که تو بزرگترین افتخار زندگی منی، اینو بدون که من جون سپر میکنم تا تو خوشبخت باشی، مامان جون مرگ من اون روزیه که دختر قشنگ و پاکم بخاطر چند تار مو یا خندیدن از ته دل قضاوت بشه، وجودم اون لحظه بی معناست که دختر پاکم شبا صدای هق هق گریشو تو بالشتش خفه کنه، اگه اشک تو اون چشای قشنگت حلقه بزنه دنیا رو سرم خراب میشه، قشنگ ترین اتفاق زندگیم دخترنازم اینو بدون که اونقدر به پات میمونم که مردم این شهر به جای عشق یوسف و زلیخا عشق مادر و فرزندی من و تورو فریاد بزنن، مامانی یوقت دلتو ندی به کسی که دلتو بشکنه ها اخه کسی که دل دختر منو بشکنه انگار شیشه قلب منو هزار تیکه کرده، اگه یه روز عاشق شدی و انتخابت ازدواج بود بدون که مادرت همیشه پیشته ❣️خلاصه زندگی من اینو بدون که اگه صدبار خطا کردی بازم یه قلبی اینجاست که برات میتپه و یه آغوشی همیشه به روت بازه❣️محبوب من تو اگه عروس بشی نشی درس بخونی نخونی باحجاب باشی یا بی حجاب اصلا هرجوری که باشی اینو بدون که همیشه شاهدخت قلب مامان میمونی اخه این دنیا بدون تو و همجنسات زیادی خاکستریه🖤

خیلی شبیه هستید ولی از سمت راستی انرژی بهتری میگیرم

با 🚬 سیگارم 🚬 سوزوندم نوک این زبونمو که به هیچکی نگم دوس‍ــت دارم..❌یه چهارتا قوالله بخون که نشه شروع روزت با من..🔥من ماده شیر نداشتم تا الان که افتادم دست ی مشت بچه پلنگ 🤭🤍

چپ

✨دیشب شاهد بحث بین 2 نفر بودم و یکیشون گفت : تو انقدر خودتو نمیبینی که حتی از ظرف بیسکویت روی میز شکسته هاشو برمیداری میگی سالماش باشه برای بقیه.. خواستم بهت بگم حواست اول از همه به خودت باشه، فداکاریهایی که میکنی مرز داره.. اگر از مرزش رد بشی هم خودت رو ازار میده هم بقیه رو.... خودت رو فراموش نکن تو در نهایت فقط خودت رو داری✨.📍📍📍📍📍📍اگر موافق کشتار و ازار حیوانات و مخالف حامی حیوانات هستی اصلا نه من رو ریپلای کن نه سعی کن قانعم کنی وقت من با ارزش تر از همکلام شدن باتوست 🤫📍📍📍📍📍📍عظمت یک ملت و پیشرفت اخلاقی آن را میتوان از نحوه ی برخورد انها با حیوانات قضاوت کرد  «گاندی» 

انگار هر دو یه نفرن فقط رژیم‌گرفته شده

تو یک زنی…لباس خوب بپوش !برای خودت غذای خوب بپز !خودت را به صرف قهوه ای در یک خلوت دنج میهمان کن !برای خودت گاهی هدیه ای بخر !وقتی به خودت و روحت احترام می گذاری ..احساس سربلندی می کند..آنوقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمی بری و اگر قرار است انتخاب کنی،کمتر به اشتباه اعتماد می کنی، یادت باشد ….برای یک زن عزت نفس غوغا میکند!