2703
2553
عنوان

براتون سرویس طلا خریدن بچه ها؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1045 بازدید | 92 پست

طلا به چه درد مرد میخوره بهش بگو اون گردنبتد رو با یکم پول روش بذار ۳ تا النگو سبک بگیر دونه ای ۴ تومنه النگو ۳ تومنی هم هس ظریفه

☆خدا☆ تنها انیسی است که مانوس خود را هرگز رهانمیکند.......ان شاالله یه روزی دامن همه ی زنان سرزمینم سبز از وجود فرزند بشه و طعم مادربودن رو بچشن آمین...برای سلامتی دوقلوهام یه صلوات لطفا....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

برامن گرمی ۲۰۰ بود هیچی نگرفتن ک

چرا قبول کردی این شرایط رو من شوهرم صفر صفر بود ولی حلقه و نشون و سرویس طلام رو خرید برام از همون اول قانع باشی تا آخر زندگی سوارت میشن 

بخدا ک این چیزا مهم نیس . سطح دیدتو بالاتر کن . با طلا خریدن یا نخیردن ارزش شما براشون مشخص میشه .؟

هست

اول بسم الله کابلو گرفتن تا تهش این می مونن

یه نیم ست ساده مگه چقدر قیمتشه!

منتظر ..🤍🍃
2456
برامن گرمی ۲۰۰ بود هیچی نگرفتن ک

زمان من هم گرمی ۱۰۵ اینا هرچی طلا شوهرم گرفت به زور خودمو با هدیه هایی که بهم عقد و پاگشا دادن خریدم از سرویس هم گردنبندو گوشوارشو برام گرفت 

☆خدا☆ تنها انیسی است که مانوس خود را هرگز رهانمیکند.......ان شاالله یه روزی دامن همه ی زنان سرزمینم سبز از وجود فرزند بشه و طعم مادربودن رو بچشن آمین...برای سلامتی دوقلوهام یه صلوات لطفا....
فعلا ندارن. بخرن

وقتی ندارن چرا فکر میکنید که بی ارزشید براشون؟

تو یک زنی…لباس خوب بپوش !برای خودت غذای خوب بپز !خودت را به صرف قهوه ای در یک خلوت دنج میهمان کن !برای خودت گاهی هدیه ای بخر !وقتی به خودت و روحت احترام می گذاری ..احساس سربلندی می کند..آنوقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمی بری و اگر قرار است انتخاب کنی،کمتر به اشتباه اعتماد می کنی، یادت باشد ….برای یک زن عزت نفس غوغا میکند!
2714
اره رسنه بخریم واسه داماد

اهان اگه وضع مالیشون خوبه بایدبخرن 

اگه نه یه نقره ازاین طرح طلاها بگیر....انشالله بعدعروسی طلاشو میخری

عروس عموی منم همینکارو کرد

مهرماهی ام مهربونم اما بی اعصاب!!بسیارتومخی وبیش ازحدپیگیرهمه چیز! کلافم ازغرورو لجبازی غیرقابل توصیفم آدمی مثل خودم رو نمیتونم تحمل کنم هوش وحافظه م مثل ساعت کارمیکنه واین منو عصبی میکنه !!نخند......این یه واقعیته که زندگیمو مختل کرده.......پرخاشگری ازویژگی های بارز وی میباشدصفات اخلاقی منفی درمن نمایان تراست⛔............ به کسانی که ادعای علامه ی دهربودن دارن توهین خواهم کرد!پس برای تحمیل طرز فکرت بمن منو ریپلای نکن   حدوحدود خودتو بدون تابرات بهترین دوست باشم❤
بخدا ک این چیزا مهم نیس . سطح دیدتو بالاتر کن . با طلا خریدن یا نخیردن ارزش شما براشون مشخص میشه .؟

دقیقا من شوهرم خییییلی پول داره خودم چون خیلی چشم و دل سیرم گفتم فعلا نمیخوام اولین عروسی که دعوت شدم برام بگیر کرونا بود دو ساله عروسی نرفتم تموم شد ... مگه ماملست تازه شوهر من تیلیادره و اصلا پول براش معنی نداره تو این گرونی خیلیا کارمندن از کجا بیارن اخه ولی من دیدم احتیاج ندارم نگرفتم فعلا من واقعا نمیفهمم بعضیا چرا این جوری میکنن همش یه جیبه دیگه 

2706