2410
2553
عنوان

براتون سرویس طلا خریدن بچه ها؟

1045 بازدید | 92 پست

واسه من یه پلاک زنجیر خریدن 6 تومن همین اردیبهشت عروسیمه حالا هیچی ندارم طلا یه دستبند و گوشواره مامانم اینا خریدن ما هم واسه اون یه گردنبند خریدین 8 تومن الان پشیمونم که قبول کردم اینو بردارم چیکار کنم بچه ها لطفا راهنمایی احساس میکنم بی ارزشم واسشون 😢

وضعیت مالیشون چطوره؟

تو یک زنی…لباس خوب بپوش !برای خودت غذای خوب بپز !خودت را به صرف قهوه ای در یک خلوت دنج میهمان کن !برای خودت گاهی هدیه ای بخر !وقتی به خودت و روحت احترام می گذاری ..احساس سربلندی می کند..آنوقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمی بری و اگر قرار است انتخاب کنی،کمتر به اشتباه اعتماد می کنی، یادت باشد ….برای یک زن عزت نفس غوغا میکند!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

زمان ما قیمتا ارزونتر بود ولی باید چن تیکه طلا برات میخریدن

☆خدا☆ تنها انیسی است که مانوس خود را هرگز رهانمیکند.......ان شاالله یه روزی دامن همه ی زنان سرزمینم سبز از وجود فرزند بشه و طعم مادربودن رو بچشن آمین...برای سلامتی دوقلوهام یه صلوات لطفا....

برامن‌ شوهرسه تاالنگو خرید باسرویس نقره 

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
2714

الان حقیقتا زیاد نمیشه طلا خرید.خب زمان ما طلا گرمی ۶۰هزار بود همه چیز خریدن برام.یه مدت گذشت همه رو فروختم و دیگه چیزی نخریدمم اصلنم برام مهم نیست.اگا همسرت توانایی مالی نداره نقره بخر.من نقره از طلاهم بیشتر دوست دارم

زمان ما قیمتا ارزونتر بود ولی باید چن تیکه طلا برات میخریدن

برامن گرمی ۲۰۰ بود هیچی نگرفتن ک

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉

شماواس چی براش گردنبندخریدین؟؟واس دوماددیگه درسته؟

مهرماهی ام مهربونم اما بی اعصاب!!بسیارتومخی وبیش ازحدپیگیرهمه چیز! کلافم ازغرورو لجبازی غیرقابل توصیفم آدمی مثل خودم رو نمیتونم تحمل کنم هوش وحافظه م مثل ساعت کارمیکنه واین منو عصبی میکنه !!نخند......این یه واقعیته که زندگیمو مختل کرده.......پرخاشگری ازویژگی های بارز وی میباشدصفات اخلاقی منفی درمن نمایان تراست⛔............ به کسانی که ادعای علامه ی دهربودن دارن توهین خواهم کرد!پس برای تحمیل طرز فکرت بمن منو ریپلای نکن   حدوحدود خودتو بدون تابرات بهترین دوست باشم❤
2706