2726
عنوان

اگر کسی دنبال *کار خونگی* هست بیاد👌

| مشاهده متن کامل بحث + 731 بازدید | 34 پست
فک‌کنم تو یه تاپیک دیگه بود گلم شایدم من اشتباه دیدم ولی خیلی خیلیییی هم erorrمیده تا دوتا ساختم خیل ...

خب میگفتی تا بهت یه نسخه از تکست فری بدم که ارور نده اینکه چیزی نیست بخدا خیلی راحته خب معلومه یکی دوروز طول میکشه تا قلقش دست آدم بیاد

دوستان کاردرمنزل که گفته بودم مال چندسال پیش هست و دیگه تموم شده لطفا انقدر سوال نکنید ممنون🙃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اسی من رفتم سر در نیاورم میشه یکم توضیح بدی

درمن یک تیمارستان وجود دارد یک تیمارستان با هفتاد تختخواب هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه و سخت ترین کار دنیا را من میکنم  زمانی ک ازمن میپرسند خوبی؟ ومن باید یک تیمارستان هفتاد تختخوابی را ارام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم بله امروز خیلی خوبم ....🤍دیدم ک برنداشت کسی نعشم از زمین..خود نعش خود به شانه گرفتم گریستم...🖤
اسی من رفتم سر در نیاورم میشه یکم توضیح بدی

عزیزم برو فیلمارو ببین یکم تمرین کن هرجا سوال یا مشکلی داشتی ازم سوال کن

درخواست دوستی بده تا آیدی بدم

دوستان کاردرمنزل که گفته بودم مال چندسال پیش هست و دیگه تموم شده لطفا انقدر سوال نکنید ممنون🙃
2728
با یه برنامه شماره میسازی با اون شماره هام اکانت همین

عزیزم درخواست دادم فقط من بچه دارم

خیلی زمان بره؟ چند ساعت طول میکشه دقیقا

درمن یک تیمارستان وجود دارد یک تیمارستان با هفتاد تختخواب هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه و سخت ترین کار دنیا را من میکنم  زمانی ک ازمن میپرسند خوبی؟ ومن باید یک تیمارستان هفتاد تختخوابی را ارام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم بله امروز خیلی خوبم ....🤍دیدم ک برنداشت کسی نعشم از زمین..خود نعش خود به شانه گرفتم گریستم...🖤
عزیزم درخواست دادم فقط من بچه دارم  خیلی زمان بره؟ چند ساعت طول میکشه دقیقا

منم بچه دارم

هرچقدر دوست داری میتونی وقت بذاری 

ساخت هر اکانت ۳ ۴دقیقه زمان میبره

به مرور دستت تند میشه

چرا دروغه چرا الکی حرف میزنی دوست عزیز من الان چندماهه دارم تاپیک میزنم ینفر ناراضی نبوده هرروز پیا ...

ادامه ندادم

والا هزار تا برنامه نصب کردم همش ارور میده .

اسکرین بده از تشکرها😏کیو بازی میدی

شاید ما جای دیگر مرده ایم و اینجا جهنم ماست
خب میگفتی تا بهت یه نسخه از تکست فری بدم که ارور نده اینکه چیزی نیست بخدا خیلی راحته خب معلومه یکی د ...

مریم جون من یه شماره روچن بار اشتباه زدم حالا میگه باید23ساعت صبرکنی چیکارکنم بعد یه چیز دیگه من یه اکانت ساختم بعدش باید چجوری بیارمش روی صفحه ی اصلی تا یه اکانت دیگه بسازم؟؟

ادامه ندادم والا هزار تا برنامه نصب کردم همش ارور میده . اسکرین بده از تشکرها😏کیو بازی میدی

برنامه هایی که نصب کردی نسخش درست نبوده گلم

من کسیو بازی نمیدم عزیزم

اسکرین هم توی تاپیک های قبلی هست من توضیحی ندارم برای هیچکس

مریم جون من یه شماره روچن بار اشتباه زدم حالا میگه باید23ساعت صبرکنی چیکارکنم بعد یه چیز دیگه من یه ...

کدوم برنامه میگه باید ۲۳ساعت صبرکنی؟

اکانتات رو بریز توی تلگرام ایکس اونجا نگهشون دار

بچه ها من میرم فعلا فردا میام جواب سوالاتتونو میدم تمرین کنید خیلی خیلی راحته

فقط واسه برنامه نسخه هایی که دیروز توی کانال گذاشته شده رو نصب کنید یعنی جدید ترینهارو که ارور نده

فیلترشکنتون هم وایپر خوبه فقط هم روی شهرهای آمریکا بذارید

2706