2726

سلام دوستان

کارش ساخت اکانت تلگرام هست

خیلی راحته

هیچ پولی هم نمیخاد بدید

من راضیم از درامدش

کمه کم روزی ۱۰۰تومن درامد دارم

شب هم حقوقمو دریافت میکنم

توضیحش توی تاپیکی که لینکشو میذارم هست

پست بعد لینک رو میذارم

فقط اگر مشکلتون حل شد برای خونه دارشدنم دعا کنید🙏🏻

دوستان کاردرمنزل که گفته بودم مال چندسال پیش هست و دیگه تموم شده لطفا انقدر سوال نکنید ممنون🙃

https://www.ninisite.com/discussion/topic/7229039/کسایی-که-کار-در-منزل-با-درآمد-خوب-میخوان-بدووویددد

دوستان کاردرمنزل که گفته بودم مال چندسال پیش هست و دیگه تموم شده لطفا انقدر سوال نکنید ممنون🙃

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

فقط بچه ها توی تاپیک قبلی گفتم هر اکانت ۱۳۰۰ ولی الان نزدیک ۲تومنه😍

گاهی به ۲۸۰۰ و ۳تومنم میرسه

گفتی پسرخاله مه رفتم پیام دادم عزیزم توکه گفتی هراکانت 10تومنه درحالیکه هراکانت 1700تومنه

کِی من گفتم ۱۰تومنه؟؟؟؟؟؟😳😳😳😳😳

من تو کانالشون هستم.راضی هم نبودم چون همش دروغه و فقط نتم هدر رفت

چرا دروغه چرا الکی حرف میزنی دوست عزیز

من الان چندماهه دارم تاپیک میزنم ینفر ناراضی نبوده هرروز پیام میدن بچه ها چقدر دعا میکنن

اگر شما ادامه ندادین نگید دروغه این اصلا حرف درستی نیست

کِی من گفتم ۱۰تومنه؟؟؟؟؟؟😳😳😳😳😳

فک‌کنم تو یه تاپیک دیگه بود گلم شایدم من اشتباه دیدم ولی خیلی خیلیییی هم erorrمیده تا دوتا ساختم خیلی طول کشید بخدا من همینجوری از خودم نمیگم ولی امتحان کردم همین امروز تایکی ساختم جونم دراومد با این ارور

من به هییییییچکس اصراری ندارم فقط میگم چون خیلیا گره از کارشون باز میشه

هرکس فکر میکنه دروغه نیاد منکه به کسی اصراری ندارم

2706