2237
2217

خداجونم شکــــــر ک فردا عالی ترین روزمه

خدایا ممنونم که منو به ارزوم رسوندی🙏❤من۱۴۰۱/۸/۳ به ارزوم میرسم🔥😍میشه برای رسیدن به حاجتمو خوشبختیم برام ی صلوات بفرستین🙏❤💙💚

اگه تو روز همش خسته‌ای، کربوهیدرات کم می‌خوری. ما کربوهیدرات غذات رو برات می‌شماریم تا بتونی انرژی روزت رو تامین کنی!

شکر  

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!...!!! پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشق قدیمم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!
2240
2050

فردا قراره خبرهاي خوب خوب بشنویم😍

ما را از “چوب خدا” ترساندندولی…به “بوسه خدا” امیدوارمان نکردنددر حالیکه خداوند کلامش را با “الرحمن و الرحیم” آغاز می کندبارش بوسه های “بی منت” خداوند را برایتان آرزومندم
2233

خداروشکر💚

🌸اللهم صل علی محمد و آل محمد🌸❤امضامو بخون❤بیاید کار خیر یادتون بدمروی جمله داخل قلب کلیک کن و وارد تاپیک کار خیر بشو.لطفا تاپیکای بعدیشم بخون و با دوستات به اشتراک بذار تا تو کار خیر شریک بشی🤩🌸خدایا شکرت💚خدایا شکرت💚خدایا شکرت🌸لطفا کتاب خوب سراغ داشتید بهم معرفی کنید🤩🤩🤩🤩 دعای افزایش رزق و روزی👈یا رازِقَ الْمُقِلّینَ وَ یا راحِمَ الْمَساکینَ وَ یا وَلِیَّ الْمُؤْمِنینَ وَ یا ذَا الْقُوَّةِ الْمَتینَ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ اَهْلِ بَیْتِهِ وَارْزُقْنی وَ عافِنی وَ اکْفِنی ما اَهَمَّنی. ❤سلام بر حسین                                                                                    السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین❤

شکرررر

من هیچکسش هستم . . ! ❤۲۳❤                                   هیچ وقت بیخیال چیزی که واقعا میخوای نشو ، صبر کردن سخته اما حسرت خوردن سخت تره....(:                                           من که تلاش میکنم و هدف دارم قطعا موفق میشم💆🏻‍♀💚                 ‌ ‌👈 ‌کاری به کار هم نداشته باشیم ،یکی دیوانه ی اهل بیت است ، یکی فقط احترام می گذارد ، یکی هم اعتقادی ندارد!🤷‍♀️یکی با شرکت در مراسمات مذهبی و هیئت و حرم حالش خوب می‌شود ، یکی در تنهایی ، یکی هم جورِ دیگر!🧘‍♀️یکی باور دارد ، یکی باور ندارد!👀اعتقاد ؛ یک مسئله ی کامله شخصی‌ست.🍃کافیست فقط انسان باشیم ، کافیست در رفتارهایمان افراط نکنیم تا اعتقادمان برای سایرین ، قابل احترام باشد!🌱کافیست باور های ما ، موجب رنجش و آزار هیچکس نشود!🦋💫کمالِ اعتقاد ما ، به نوع رفتار و گفتار خودمان وابسته است!🌝این روزها ، این شب ها ، مراقب حرف ها و رفتارهایمان باشیم ،مبادا دلی بنجد و اشکی بریزد و عرش آسمان بلرزد!🌿حسین برای آزادگی جنگید ، تا زیر بار ظلم و تحمیل و اجبار نرفته باشد.بیایید دیگران را اسیر اعتقادات و باورهای خودمان نکنیم!❌🧠هیچ آدمی برده ی طرز نگرش هیچ آدم دیگری نیست ، انسان ها حق انتخاب دارند!خوب باشیم و بجایِ خشونت و تعصب ، انسانیت رو گسترش دهیم!🌍💚🤝بدون شک ، غایت تمام آیین ها رسیدن به کمال انسانی است.حواسمان باشد ، مبادا از دین و ایمان ما ،فقط نام و یاد و خاطره اش بماند!مبادا در نهایت غرور و خود بینی ، مسیر را گم کنیم!🤍🌱

هعی😞

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.
1718