2237
2217
عنوان

حس میکنم اتیسم دارم

378 بازدید | 28 پست

ولی دکتر خوب نمیشناسم

اصلا به نظرتون خوبه که بفهمم دارم یا نه؟ اگه داشته باشم چه چیزی تغییر میکنه شاید فقط اعتماد به نفسم کمتر بشع

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

2233
هن منم جدیدا فهمیدم دارم  تو از کجا فهمیدی  از خنک بودنت و اینا

چی هس حالا

کاربرقدیمی هستم میشه برای رسیدن به حاجتم یه صلوات بفرسی🌱(اینجا سایت تبادل نظر هست پس دوست عزیز اگه نظرم رو دوست نداشتی گزارش نزن)
2050
چندسالته؟ چي باعث اين فكر شده

۲۳

حقیقتش از بچگی خیلی اپم بی احساسی بودم، یه سری احساسات اپما کثل از دست دادن عزیز و عشق و خیلی چیزا رو درک نمیکردم. توی ۲ ۳ سال گذشته ابن خیلی بهتر شده

اما همیشه نسبت به لمس شدن حساس بودم. مثلا مادرم نازم میکرد یا انگشتشو کیزد تا صدام کنه عصبی کیشدم خیلی. نسبت به همه ادما همینم

سر صدا هم زود کلافم میکرده همیشه، حتی سر صدای متوسط توی کمتر از نیم دقیقه

صبحا هم که آفتاب شدیده عصبی میشم باید پرده رو بکشم

اگه اوتیسم داشتی الان با کسی حرف نمیزدی... چه برسه به تبادل نظر اصلا نمی دونی اوتیسم چی هست، حداقل ...

نه اوتیسم بزرگسالان هم داریم.من خودم یه مدت شک کرده بودم ب خودم.چون آدم خاصی هستم

توو تبلیغ پوشک بچه هه میگه دوستت دارم مای بی بی؛ خب پدرسگ تو که انقد خوب حرف میزنی بگو ع ن  دارم                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           خدا جونم شکرت ولی یادت باشه فقط واسه من نخواستی.میشد اگر میخواستی.یه روز ازت میپرسم چرا و‌میرم به جهنمت

اوتیسم رومیگن درخودماندگی

از۳سالگی قابل تشخیصه

بعدم نمیتونن اغلب رابطه برقرارکنن

چطور شما تاپیک زدی

همسایه من اوتیسم داره کلا زمین گیره طفلی بستنی میدم دستش فقط میبوستش هیچی روتشخیص نمیده

مگه میشه ادم ندونه اتیسمداره؟؟ چرا اینجوری فکر میکنی؟ چه علاعمی داری مگه؟

راستش همیشه بی احساس بودم که دو ساله یکممم بهتر شده

لمس شدن و نر و سرصدا خیلی عصبیم میکرده همیشه

حتی از طرف خانوادم

۲۳ حقیقتش از بچگی خیلی اپم بی احساسی بودم، یه سری احساسات اپما کثل از دست دادن عزیز و عشق و خیلی چی ...

اون تماس فیزیکی و نور واقعا رو مخه.

•• 𝘉𝘦 𝘤𝘢𝘳𝘦𝘧𝘶𝘭 𝘸𝘩𝘰 𝘵𝘰 𝘰𝘱𝘦𝘯 𝘶𝘱, 𝘰𝘯𝘭𝘺 𝘢 𝘧𝘦𝘸 𝘤𝘢𝘳𝘦, 𝘰𝘵𝘩𝘦𝘳 𝘰𝘯𝘦𝘴 𝘢𝘳𝘦 𝘫𝘶𝘴𝘵 𝘤𝘶𝘳𝘪𝘰𝘶𝘴...
اوتیسم رومیگن درخودماندگی از۳سالگی قابل تشخیصه بعدم نمیتونن اغلب رابطه برقرارکنن چطور شما تاپیک ز ...

نه عزیزم ممکنه یه سری بزرگسالان هم اوتیسم داشته باشن 

توو تبلیغ پوشک بچه هه میگه دوستت دارم مای بی بی؛ خب پدرسگ تو که انقد خوب حرف میزنی بگو ع ن  دارم                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           خدا جونم شکرت ولی یادت باشه فقط واسه من نخواستی.میشد اگر میخواستی.یه روز ازت میپرسم چرا و‌میرم به جهنمت
2051