2204
2217
عنوان

این کار جاریم رو چجوری جواب بدم؟

723 بازدید | 43 پست

سلام.جاریم هفته پیش با شوهرش دعواش شد و رفت خونه مادرش دختر ۷ ماهه اش موند پیش برادرشوهرم. برادرشوهرم هم ک میرف سرکار ب پیشنهاد شوهرم بچه اش رو میاورد درروز چهارپنج ساعت میذاشت پیش من.منم استرس میگرفتم و از بچه نگهداری میکردم چون امانت بود دستم.ماباهم همسابیه ایم و مادرشوهر هم ندارم.بعدچندروز جاریم اس داد ب من ک ب بچه من غذا نده و خودشیرینی نکن و خدا کسی ک تو زندگیم جادو آورده ریخته رو خیرنده .منم خ ناراحت شدم ولی جوابشو ندادم ولی فرداش زنگ زدم خواهرش و ازش گله کردم ولی ب برادرشوهرم چیزی نگفتم ک شر بخوابه و دعواشون بدتر نشه.ولی خ موند رو دلم حرفش مخصوصا قسمت دعا جادو.حالا جاریم برگشته و خوش و خرم داره زندگیشو میکنه برادرشوهرم هم از چیزی خبرنداره و من دارم حرص میخورم بخاطر اس ی ک داد بهم.حالا الان چکار کنم ب نظرتون ب برادرشوهرم چجوری بگم ک زنت این حرفارو بهم زده و تهمت زده ک دعا جادو بردم خونش ک دعواشون شده.عوض دستت درد نکنه بود.حالا استرس دارم اگ تو  راهروببینمش پیش برادرشوهرم بخوام بی محلی کنم فکر میکنه من مقصرم بخوام هم چیزی بگم دوباره دعواشون میشه ولی خ حرف بدی بهم زد و من ازش ده سال بزرگترم و تاحالا بهش بی احترامی نکرده بودم.چجوری ب برادرشوهرم بفمونم زنش چه آب زیر کاهیه 

اگه میخواستی بگی باید همون موقع میگفتی نه الان که همه چیز تموم شده باز ی دعوای دیگه راه بیفته

به هیچ وجه اینجا کسی رو نمیبخشم و حلال نمیکنم اگه قضاوتم کنی یا توهین کنی🙂 البته اگه به عدالت خدا اعتقاد داشته باشی . من که مطمئنم بد جایی ، یقتو میگیره🙃

یبار تو جمعتون شوهرت ب برادرش بگه در حضور جاریت از این ب بعدم کاری ب کارش نداشته باش

اینکه آب ندیده باشی و شنا نکنی،اسمش نجابت نیست!اتفاقا باید آبدیده باشی شناگر ماهری هم باشی! ولی یه سری چارچوبا اجازه ندن تو هر آبی شنا کنی....!  

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

2226
2050

میگفتی گمشو تو اگ آدم بودی بچه ۷ماهه تو ول نمیکردی ب امون خدا_تورو همینجوری خدا زدتت نیاز ب دعا جادو نداری_سری بعد بحث شد بگو همه چیزو بهمشون 

༺ زندگے ات یـک قصـہ ایـست کـہ توسط یـک خداے خوب نوشتـہ شده! ༻⠀ ⠀⠀ོ ⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀ོ ⠀⠀ ⠀⠀ོ ⠀ ⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀ོ ⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀ོ⠀⠀ ⠀
اگه میخواستی بگی باید همون موقع میگفتی نه الان که همه چیز تموم شده باز ی دعوای دیگه راه بیفته

اشتباه کردم الان چکار کنم ب نظرت خوشمم نمیاد ازش ک بخوام برم رودررو با خودش حرف بزنم فکر میکنه رفتم منت کشی

شما بی محلی کن و اگه ازت دلیلش رو پرسیدن اون موقع بگو که بهت پیام و بگو من خرافاتی نیستم و به این چرت و پرتا اعتقادی ندارم الان نگو بزار ازت پرسیدن بگو 

لوبیاپلوباسالادشیراز و لوبیاپلوباترشی سابقم 😍 که زدن ترکوندم 😂😁😁 
کاش بچه رو نمی آوردی پیش خودت کاری به حرف جادو وجنبلش ندارم اما اگه شما امانت داری نمیکردی بچه زود ...

چکار میکردم وقتی برادرشوهرم خودش بچه رو میاورد میگفتم نگه نمیدارم آخه مادر و خواهر نداره

شما بی محلی کن و اگه ازت دلیلش رو پرسیدن اون موقع بگو که بهت پیام و بگو من خرافاتی نیستم و به این چر ...

خودمم همینو میخوام ولی میترسم برادرشوهرم فکر کنه من مقصرم

کاش بچه رو نمی آوردی پیش خودت کاری به حرف جادو وجنبلش ندارم اما اگه شما امانت داری نمیکردی بچه زود ...

اون مادر اگه بچش براش مهم بود وقتی میرفت بچه هم میبرد نه اینکه بچه هفت ماهه رو ول کنه به امان خدا 

خودمم همینو میخوام ولی میترسم برادرشوهرم فکر کنه من مقصرم

نه عزیزم همچین فکری نمیکنه حتی اگه تو جمع بهت گفتن چرا ساکتی چرا حرف نمیزنی یه جوری خودت قضیه رو بگو

2051