2726

سلام من ۱۹سالمه شماره چشمم از پارسال تا الان ۰.۷۵صدم زیاد شده دکتر گفت میتونم عمل کنم کسی  بوده از اطرافیانتون عمل کرده باشه و برگشته باشه؟میشه بگید ک چند سالش بوده خیلی نگرانم ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم همون۱۹ یا ۲۰ عمل کردم تغییریم نکرد یه ۷ سالی میگذره هزار درصد راضیم 

میشه یه کم توضیح بدید خواهشا؟شماره چشمتون چند بود؟ثابت شده بود؟چه مدت ثابت بوده؟و اینکه کدوم شهرید و پیش کدوم دکتر عمل کردید؟

میشه یه کم توضیح بدید خواهشا؟شماره چشمتون چند بود؟ثابت شده بود؟چه مدت ثابت بوده؟و اینکه کدوم شهرید و ...

شماره چشمم بالا بود ۴ اینا، ثابتم نشده بود مدت زیاد، ولی بعد عمل دیگه ضعیف نشد شکرخدا. تهران عمل کردم، اسم دکتر رو فراموش کردم متاسفانه ولی بنظرم فامیلش حسینی بود تو بیمارستان میلاد ویزیت کرد و فکر‌ میکنم توی کلینیک تامین اجتماعی برام عمل کرد

خیلی وقت گذشته متاسفانه از ذهنم رفته 

شماره چشمم بالا بود ۴ اینا، ثابتم نشده بود مدت زیاد، ولی بعد عمل دیگه ضعیف نشد شکرخدا. تهران عمل کرد ...

یعنی میشه شماره چشم ثابت نشده باشه و عمل کرد ؟پیشاپیش ممنون از پاسخگوییتون دوست عزیز

2706