2737
2734

میگن اگه دوستت داش نمیرف

همش فک میکنم عیبی ایرادی چیزی داشتم که رفته😔

اشکالی نداره اگه گاهی حریفِ خستگی‌هات نشدی🫂

https://www.ninisite.com/discussion/topic/7723346/بیایین-عکس-عروس-داماد?postId=2175

داماد دزدیده شده 

هرگـــز شخصی ک ترو دوست داره وبهم اهمیت میده رو نادیده نگیر.  ی روز ممکنه متوجه بشی ک ماه رو وقتی داشتی ستاره هارو میشماردی از دست دادی 🤗🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

همسایه ما پسره نخواستش بعد ما میدونستیم اون نخواستش بعد میگف من نخواستم اصلا لیاقت منو نداشت 

یکم یاد بگیر تو رو خدا این حرکتا چیه بهتر پسره لیاقت تو رو نداشته مثبت فکر کن انشاالله یکی خوبش میاد تو زندگیت 

سارا هستم (سانیتا اسم دخترمه) 

نه عزیزم واقعا ربطی نداره

مثلا به شخصه من خودم دیدم و صحبت کردم با کسی که میگفت من شوهرم از همه نظر عالیه ولی من فلان مشکلو دارم نمیتونم ادامه بدم باهاش اگه بفهمه حتما ترکم میکنه

واسه همین خودش زودتر کات کرد

میخوام بگم بعضی وقتا طرف خودش مشکلی داره که نمیتونه بگه واسه همین زودار ترک میکنه که ترک نشه 

واقعا ما از دل ادما خبر نداریم

خیلی رفتارای ناراحت کننده حتی ریشه تو بیماری های روانی یا مشکلات کودکی داره تو خود اون ادمی ک رفتار ناراحت کننده ای ازش سر میزنه

تو هم حس منو داری؟

داشتم خفه میشدم... ولی امشب راحتم کرد... دیگه یه نفس راحت میکشم‌...تاپیک قبلمو تو حس ششم بخون اونجا نوشتم... دیگه بااین حرکتش بهش فکر نمیکنم... بزار بره باهرکی دلش میخواد...

2738