2204
2217

اره واقعا 

حالا تاپیک قبلیاشو میخوندی وضع مالی خودشم آنچنان خوب نبود که پز میداد

اوست نشسته در نظر من به کجا نظر کنم اوست گرفته شهر دل من به کجا سفر برم 😍😍😍⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

https://www.ninisite.com/discussion/topic/7723346/بیایین-عکس-عروس-داماد?postId=2175

هرگـــز شخصی ک ترو دوست داره وبهم اهمیت میده رو نادیده نگیر.  ی روز ممکنه متوجه بشی ک ماه رو وقتی داشتی ستاره هارو میشماردی از دست دادی 🤗🤗
2215

بی رحم ، حسود ، خدانترس . واااقعا از خدا نمیترسن ، یعنی هیچ وقت فک نمیکنن اثرشو تو زندگیشون ببینن

به هیچ وجه اینجا کسی رو نمیبخشم و حلال نمیکنم اگه قضاوتم کنی یا توهین کنی🙂 البته اگه به عدالت خدا اعتقاد داشته باشی . من که مطمئنم بد جایی ، یقتو میگیره🙃

وای اصلا نمیتونستم بفهممش 

انگار ارزش دختر با متراژ خونه باباش تعیین میشه 

میگه بابام ۲۰۰ متری داره من همه چی خواستم ولی اون ۴۰ متریه نباید بخواد 😐😐😐😐

از کوتهی ماست که دیوار بلند است 😏
2050
وای اصلا نمیتونستم بفهممش  انگار ارزش دختر با متراژ خونه باباش تعیین میشه  میگه بابام ۲۰ ...

از این تازه به دوران رسیده و ها و نوکیسه ها باید فاصله گرفت

زندگی زیباست
2239

آدم ها بد نشدن قدرت بیان کردنشون تقویت شده 🙂

🤭 اگه کتاب و فیلم و سریال تخیلی خوب سراغ دارین بهم معرفی کنین مرسی از شما 😘❤🌺 اگه می‌خوایی منو قانع کنی لطفا بدون اعتقادات مذهبی و توهین قانعم کن😗
2051