2737
2734

دوست صمیمی مامانم که منو دخترشم دوست جون جونی ایم همش پیش دعا نویسه واسه کارای مختلف فال قهوه اینام میره یه بار گفت بیایید با هم بریم فال قهوه مامانم هروقت حرف این چیزا پیش میاد عصبانی میشه میگه نمیخواد بری اگ بری نمیبخشمت و اینا همشون موکل داره گره میندازه تو زندگیت  اخه اینایی که دوست مامانمم پیششون میره همه حرفاشون درست دراومده بنظرتون این همه حساسیت مامانم بجا هس؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

راسته   بیشتر فال قهوه از اینده میگه  ، اینده میخاهیی چیکار بزار ب وقتش اتفاق میوفته اگ خوب بود خدا خودش بهمون میگف ، از خودش بخاه ایندتو نشون بده 

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                
2738
اینده رو درست میگن اره؟

والا فامیلمون هرکی انجام داده اره ببشتر خبرای بد دادن   مثله یکی توی اقوام فوت میکنه یاـ...... 

بنظرم اینکال نکن بدرد نمیخوره 

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                
موکل یعنی چی یکی برام توصیح بده ما هم چند بار رفتیم  واقعا اثر داره دعاهاشون😐میدونم مسخرس ول ...

موکل یعنی ، جن    ، جنی ک بهت میگه در اینده چیا ب سرت میاد هرچی باشه    درسته خیلیا با موکل سرکار دارن بعدا شاید ب مشکل بربخوره  هرچند دعایی ک بهت میدخ خوبه ،    مونده اون جن زندگیتو ب مشکل بندازع یا نندازه خیلیا هیچی نمیشه توی زندگیشون 

2706