2137
2217
عنوان

کدوم رو براتون بخونم

| مشاهده متن کامل بحث + 602 بازدید | 120 پست

ممنون مهربون حاجتت روا ان شاءالله❤

اللهم عجل لولیک الفرج ان شاءالله

هرکدوم که راحت تر بودید بخونید

چه زیباست این نصیحت شهدا:    ما از حلالش گذشتیم، شما از حرامش بگذرید...   https://harfeto.timefriend.net/16369778896632  آرزو جان پیاماتو میخونم اینو بدون تو همیشه تو دعاهام هستی❤ کوثر جان فراموشت نمیکنم ❤ حنا جان الوعده وفا پیغام ها رسونده شد❤

ارائه کلیه خدمات دندانپزشکی برای کودکان و بزرگسالان با شرایط پرداخت ویژه. برای دریافت مشاوره درمانی رایگان کلیک کنید.

مرسی منم خوندم برات😍⚘

منم خوندم عزیزم حاجت رواشی 

اگه نمیتونی مودب باشی رومن ریپلای نکن من به ادبیات چاله میدونی عادت ندارم ناظمتونم نیستم بگم خانومم  مودب باش نی نی یارو تگ میکنم کاربریت رو هوا میره
2215
مرسی😍⚘

مرسی از تو و این تاپیک قشنگت واقعا از ته دلم حس خوبی بهم داد خدا خیرت بده

من توی نوشته هام از ایموجی استفاده نمیکنم..!اگه بهم قلب یا گل یا بوس یا هرچیز دیگه ای میدین و من متقابلا چنین ایموجی ای نمیدم ناراحت نشید...      خدایا شکرت بابت همه چیز...چمدون به دست..صبح زود..یه هودی لش..سردی هوا..فرودگاه..و رفتن..اینا تنها چیزاییه که واقعا نیاز دارم...              (من میگم کارما تو بخون کارِ ما!!!!)
مرسی از تو و این تاپیک قشنگت واقعا از ته دلم حس خوبی بهم داد خدا خیرت بده

قربونت برم عزیزم دلت همیشه شاد ان‌شاءالله😍😍❤

میشه برای تعجیل در فرج آقا امام زمان یه صلوات بفرستی لطفا 🥺❤ الحمدللهالذی خلق الحسین(  ع )😍

گلم هرکدوم راحت بودی برام بخون دعام کن خدا ب زودی بهم یه پسر سالم صالح بده ..

فقط 31 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هرکی امضامو دید یه صلوات از ته دل بفرسته ک خدا امیرمحمد کوچولومو داده باشه بهم ☺ یه دختر دارم حالام باردارم و نمیدونم چیه ، ان شالله صلاحه خدا با خاسته دل من یکی باشه . غالبا در هر تصادف میرود چیزی ز دست لحظه برخورد چشمم با نگاهت دل بررررفت😍😍 خدایا شکرت 
قربونت برم عزیزم دلت همیشه شاد ان‌شاءالله😍😍❤

عزیزدلمییی مهربون

من توی نوشته هام از ایموجی استفاده نمیکنم..!اگه بهم قلب یا گل یا بوس یا هرچیز دیگه ای میدین و من متقابلا چنین ایموجی ای نمیدم ناراحت نشید...      خدایا شکرت بابت همه چیز...چمدون به دست..صبح زود..یه هودی لش..سردی هوا..فرودگاه..و رفتن..اینا تنها چیزاییه که واقعا نیاز دارم...              (من میگم کارما تو بخون کارِ ما!!!!)
2050
2051