2726

پرستاری؟؟؟

روز ها یی که آرزو خانم بهترین همکلاس مریم بود مشق های کلاس اول ما قصه های امین و اکرم بود روز هایی که هم کلاسی ها شعر و لبخند بخش میکردند بوی خوب کتاب می آمد آب و آیینه بخش میکردند سفره ی پاره ی کتابم را واژه ی نان تازه پر میکرد جیب پیراهن سفیدم را دست های مغازه پر می‌کرد باز مادربزرگ ثانیه ها ساعت هفت و نیم می‌خوابید  شنبه ها صبح دیرمان میشد خانم آفتاب می‌تابید  کاش از کیف کهنه ی دیروز بوی خوب کتاب می آمد کاش زنگ علوم برمی‌گشت کاش زنگ حساب می آمد.....برای من دعا کنید به حق روزهای خوب زندگیتون 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اگه پرستاری و  بزرگسالان رو بلدی سه ماه بخش اطفال باشی اکی میشی اما اگه همینجوری بخوای یاد بگی ...

اره من الان از سمالندا رگ میگیرم والا دل کار کردن تو بخش اطفالو ندارم جیگرم کباب میشه سر رگ گیریاشون

منم تو بخش اطفال کار نکردم هیچ وقت هر وقت میخوان جابه جام کنن میگم هر جا میرم جز اطفال 

به غیر از رگ گیری هر کار بخوای براشون کنی هم گریه میکنن 

نه اعصابش رو دارم نه دلش رو

اره من الان از سمالندا رگ میگیرم والا دل کار کردن تو بخش اطفالو ندارم جیگرم کباب میشه سر رگ گیریاشون

خوش به حالت که پرستاری دعا کن منم معلم بشم خیلی از نظر روحی به شغل خوب نیاز دارم.

من بچم زردی داشت پرستار میومد ازش خون بگیره خودم بیشتر گریه میکردم

روز ها یی که آرزو خانم بهترین همکلاس مریم بود مشق های کلاس اول ما قصه های امین و اکرم بود روز هایی که هم کلاسی ها شعر و لبخند بخش میکردند بوی خوب کتاب می آمد آب و آیینه بخش میکردند سفره ی پاره ی کتابم را واژه ی نان تازه پر میکرد جیب پیراهن سفیدم را دست های مغازه پر می‌کرد باز مادربزرگ ثانیه ها ساعت هفت و نیم می‌خوابید  شنبه ها صبح دیرمان میشد خانم آفتاب می‌تابید  کاش از کیف کهنه ی دیروز بوی خوب کتاب می آمد کاش زنگ علوم برمی‌گشت کاش زنگ حساب می آمد.....برای من دعا کنید به حق روزهای خوب زندگیتون