2726
عنوان

به خواهر برادرم و زن داداشم بشدت حسادت میکنم!

| مشاهده متن کامل بحث + 1645 بازدید | 84 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو که سرتری از اونها چه حسادتی می کنی اینجوری پیش خانواده ها منفور میشی و از چشم میفتی  

همین دیگع من نمیدونم چرا اینطوریم 

با مشاور حرف زدم گفت کمبود اعتماد بنفس داری 

2728
شما زیادی خودتو بالا دیدی از اول حس برتری داری بخاطرهمین همیشه دوسداری جلوترباشی یکم ترمز بکش حله

اینکه میخوام از همه جلو باشم و راست گفتی ولی بالاتر نگرفتم. اگه بالاتر میگرفتم که به اونا حسودی نمیکردم 

اینهمه از خودت تعریف دادی حسودیت نشه یوقت!

💕💜😎والا الان خوشگل زیاد شده...قدیما دو سه نفر بیشتر نبودیم😎💜💕خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین
یعنی چی اویزون جیب شوهر نیستم کمی روی طرز صحبت کردنت کارکن  همه چی به سواد نیست...!

پفکمیخوام

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓
2706