2703
2553

سلام 

دوستان من از وقتی که ازدواج کردم مدام به خواهر برادر و زن داداشام حسودی میکنم مثلا آبجیم طلا بخره اعصابم خرد میشه زن دادا شم کاری بکنه اعصابم خرد میشه و منم باید ی کار بهتر لز اون بکنم یا طلای گرون تر از اون بخرم. 

درسته که من قیافم معمولیه ولی از لحاظ تحصیلات از اونا بالاتر هستم مستقلم دستم تو جیب خودمه مثل زن داداشام اویزون شوهرم نیستم و ۲۳ سالمه دو سرویس طلا دارم چن تیکه طلای دیگع دارم پس انداز دارم از اونا جوون ترم و استایلم بهتره شوهرم از همه شون پولدار تر و خوشتیپ تره و برام کم نمیذاره ولی حتی واسه کوچیک ترین چیزا حسادت میکنم مثلا رن دادا شم بوتاکس بزنه من اعصابم خرد میشه! همیشه سعی میکنم ی قدم جلوتر باشم

این حس و اصلا نسیت به دوستام و فامیل هامون ندارم. دوستایی دارم که میلیاردر هستن و تا حالا اصلا حسادت نکردم

ولی به خانواده خودم و خانواده همسرم حسادت میکنم

این حس ها طبیعیه؟ چ طور میشع مقابله کرد؟ 

یعنی چی اویزون جیب شوهر نیستم

کمی روی طرز صحبت کردنت کارکن 

همه چی به سواد نیست...!

پفک نمکی سابق هستم برای سلامتی پسرم یه صلوات میفرسی ‏از الان دارم بـه اول فروردین سال ۱۴۰۱ فکـر مـیکـنم کـه چقدر قراره بــا تاریخ رنـد ۰۱/۰۱/۰۱ و جمله “این اتفاق هر صد سال یه بــار مـی افته” و چرت و پرتای دیگه زخم بشیم.  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

تو که سرتری از اونها چه حسادتی می کنی اینجوری پیش خانواده ها منفور میشی و از چشم میفتی   

قد ۱۶۷   وزن الان ۸۸                                           وزن هدفم  ۷۰ وزن هدف اولم ۸۰                            این دفعه به هدفم می رسم
2714

ببخشید شما مریضید!!!!

بااینکه ازهمه بهتری بازم ارامش نداری!

ازمشاور کمک بگیر گل

🖤🖤🖤من از روی عکسا میشناسم خیلیا رو!لطفا عکس هم دیگه رو کش نرید . "باتشکر"                                           یکی هم بود عکس پروفایل من بود   کاش عوض کنه
نخیر طبیعی نیست اویزون هم اصلا کلمه خوبی نیست وظیفه برادرتون هست که همسرش رو تامین بکنه

بله حق با شماست 

من کلی گفتم

اینا دوست دختر دوست پسر هم که بودن داداشام هزینه هاشون و میدادن. وظیفه مرده که تامین کنه. من کلی گفتم که من استقلال مالی دارم با اینکه میتونم مثل اونا باشم

واسه دوتا سرويس طلا الان برتر ميدونى خودتو واسه خاطر چند تكه فلز بى ارزش؟! 

بعدم تحصيلات مگه خيلى كار شاخيه! هركى يكم زرنگ باشه و پشتكار داشته باشه درس ميخونه! درخت هرچه پربارتر افتاده تر! نه كه كلاس بياد! 

اين عادت حسادت كار ندارم ولى خيلى خودبرتر بينى و خودخواهى دارى! بذار ديگران ازت تعريف كنن نه خودت! شوهرت هرچى هست واسه خودشه شوهر اونام همينطور

بعدم خانمى كه خانه دار هست اويزون جيب شوهرش نيست! هر مردى وظيفه اش چه زنش خانه دار باشه چه كارمند هزينه هاى همسرش رو تقبل كنه! يكم ملاحظه داشته باش توى صحبت كردن هات گلم وگرنه اطرافيانت به مرور ازت زده ميشن و تنها مى مونى

ماهرخ هستم 

اصلا طبیعی نیست

به جای اینکه ببینی چقدر طلا و پول از زن داداشت بیشتر داری ببین آیا آرامش روح و روانم داری

تا زمانی که حس رقابت منفی داری زندگی هیچ قشنگی واست نداره

حالا اصلا پول دارترین آدم ها باش 

2706