2737
2734

پسرم ک دنیا اومد کادو پونصد داد و گفت دارم دخترمو راه میندازن ندارم بیشتر بدم،سال بعد تولدش جبران میکنم،چند روز پیش تولدش بود۶۰۰آورد گفت ندارم،امشب خواهرشوهرم گفت دقیقا یروز مونده تولد پسر من مادرشوهرم برای یلدایی ک هنوز نیومده بهش دو تومن کادو داده😐منم اونجا به روم نیاوردم ولی واقعا دلم شکست،خب می‌تونست سرماه به اون کادو بده،چه اصراری بود یه روز مونده به تولد پسر من بهش کادو بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ول کن بابا جای من بودی چیکار میکردی حاملم ویار دارم امروز غذای دلخواهمو پخته بودن گفتم یکم برام بفرست خیلی هوس کردم نفرستاد این یکی از ذره بدیاشه اگه بقیشو بگم ک شاخ درمیاری

من یک دخترم یک خواهرم یک همسرم یک مادرم من یک زنم و ب زن بودنم افتخار میکنم 👸

وااا خب خوب داده  دبگه چی میخوای پس؟ من چی بگم که سال به سال واسه تولد بچم ۵۰ میزاره تو پاکت میده دستم خاااک عالم بر سره گداش کنم

من از سال ۹۰ اینجا بودم.کاربریم رو لغو کردم الان با کاربری جدیدم اومدم شناسایی نشم🥰😎
2738

چه پرتوقعی..... بابا چشم و دل سیر باشین

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

عزیزم مادرشوهرم تاحالا واسه دختر من کادوی بالای ۲۰۰ نداده با اینکه هرسال تولد گرفتم و مهمونی و کلی خرج ولی اصلا توقع ندارم کادو واسه بچس باید خوشحالش کنه وگرنه چ اهمیتی داره چقدر باشه . 

توقع نداشته باش خودت هم آسوده تری

از کوتهی ماست که دیوار بلند است 😏
آخه واسه دختر جاریمم دستبند ده گرمی گرفته،همین پنج ماه پیش

همون میگم به چشم غریبه نگا کن بهش . خوب محبت که زوری نمیشه مادرشوهر منم خیلی از این کارا میکنه  وفرق میزاره ولی من  دقیفا طوری رفتار میکنم که خودشونم فهمیدن هیچ محبت خاصی بهشون ندارم وفقط اگه گاهگداری میرم برا انجام وظیفه اس .  با ناراحت شدن وعصبانیت کاری میتونی بکنی نه . فقط خودتو پیر میکنی اونا گردبند وگرفتن پولم گرفتن وتو داری فقط قصه میخوری بی خیال عزیزم