2733
2734

شلوار خاکستری گلهای بزرگ صورتی؟ بلوز خنک طوسی؟

به پشت تخت تکیه دادی؟ 😐 اطرافت تاریکه و فقط نور گوشیتون توی صورتتونه؟

برام دعا کنید بشه من به دعاهای خیر و نفس حق شما نینی سایتی ها ایمان دارم تاحالا هرچی خواستم و دعا کردید در حقم شده😊🙏🏻 چی میشه اگه اینم بشه😔(( اللّهُمَّ صَلِّ عَلَی فَاطِمَةَ و اَبِیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنِیهَا وَ السِّرِّ المُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ مَا اَحاطَ بِهِ عِلمُک))  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دراز کشیدی به پهلوی چپ 😁

استارتر نیست 😅 شما بیا منو حدس بزن 

لباستون قرمزه؟ موهاتون و دم اسبی میبندین؟

برام دعا کنید بشه من به دعاهای خیر و نفس حق شما نینی سایتی ها ایمان دارم تاحالا هرچی خواستم و دعا کردید در حقم شده😊🙏🏻 چی میشه اگه اینم بشه😔(( اللّهُمَّ صَلِّ عَلَی فَاطِمَةَ و اَبِیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنِیهَا وَ السِّرِّ المُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ مَا اَحاطَ بِهِ عِلمُک))  
2738
نه اشتباه گفتی 🤣  دراز کشیدی ؟ گوشی دستته😁

شلوارتون مشکیه ؟ لباس بافت سبز لجنی رنگ داری؟ موهاتون هایلایته زیتونی و زرده ( یه همچین چیزی☺️ سیگنالا قطع و وصل میشن 😅😅)

شلوارتون مشکیه ؟ لباس بافت سبز لجنی رنگ داری؟ موهاتون هایلایته زیتونی و زرده ( یه همچین چیزی☺️ سیگنا ...

در مورد منم بگو

بعدم بگو این ماه باردارم اگه نه کی میشم 

نعره هیچ شیری خانه ی چوبی را خراب نمیکند،من از رفتار بی سر و صدای موریانه ها میترسم.
هیچ کدومش درست نیست 🤣🤣🤣

😂😂 نا امید شدم از خودم 😅

2706