2726
عنوان

عقد کنان امروز😑😑

| مشاهده متن کامل بحث + 280 بازدید | 22 پست
دقبقا داستان ما همینه  سالی پنج شش بار دعوتشون میکنیم ،اون سالی یکبار وضعشونم خوبه خداروشکر

استارتر باهرکسی مثل خودش رفتارکن چرا باید اینقدر بهش بها بدی وقتی اخلاقش اینه اینجور آدماحس میکنن بهشون که توجه میکنی چخبره و کی هستن

"همیشه عشق باشد...همیشه برکت"پرواز650🧡

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اره اصلا عصبانی نیستم،خدا از جای دیگه می‌رسونه  فقط کم فهمی بعضیا ادمو می‌بره تو فکر

ناخواسته دل ادم میشکنه 

کلیپای اینستاگرامی بهش میگن انتظار ، چیزی که شما رو ناراحت میکنه اینه که انتظار و توقع چنین واکنشی نداشتی 😞 انشالله هیچ وقت محتاج خلق خدا نباشی ،غمت نباشه میگذره 😘

برام دعا کنید بشه من به دعاهای خیر و نفس حق شما نینی سایتی ها ایمان دارم تاحالا هرچی خواستم و دعا کردید در حقم شده😊🙏🏻 چی میشه اگه اینم بشه😔(( اللّهُمَّ صَلِّ عَلَی فَاطِمَةَ و اَبِیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنِیهَا وَ السِّرِّ المُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ مَا اَحاطَ بِهِ عِلمُک))  
2728
استارتر باهرکسی مثل خودش رفتارکن چرا باید اینقدر بهش بها بدی وقتی اخلاقش اینه اینجور آدماوحس میکنن ب ...

شوهرم اینجوریه همه جا دلش میخواد کادوی خوب بده 

من نظرم اینه رفتار و عملکرد طرف مقابل هم باید درنظر گرفته بشه 

راضی نبودم به ربع سکه ولی چیزی نگفتم بهش تو‌دلش نمونه بیخودی بحث مون نشه

شوهرم اینجوریه همه جا دلش میخواد کادوی خوب بده  من نظرم اینه رفتار و عملکرد طرف مقابل هم باید ...

من خیلی آدم مغروریم و خیلی حساسم و به شدت اهل تلافی همچین کسایی رو نمیتونم تحمل کنم یجا سرفرصت بد میسوزونمشون بخاطر این اخلاقم خیلیا سعی میکنن پا رو دمم نذارن

"همیشه عشق باشد...همیشه برکت"پرواز650🧡
یعنی چی

یعنی هر ماه قمری چند روز قمر در عقربه،،، تو این روزها عقد،، ازدواج،، معامله،، تشکیل نطفه و  خرید و فروش کراهت داره و خوب نیست،، روزهای نحس گفته میشه 

ولی با صدقه مشکلی پیش نمیاد ،،، در کل انجام نشه بهتره

مرغ باغ ملکوتم 🕊🕊🕊نی ام از عالم خاک🌿☘دوسه روزی قغسی ساخته اند از بدنم🍃🍃