2726
عنوان

ب دادم برسید ریزش مو بعد دکلره

2657 بازدید | 17 پست

سلام من شهریور دکلره کردم الان دو ماه ب شدت ریزش مو دارم دو هفتس قرص یونی زینک و مینرال و فرودین آهن میخورم ی هفته ام هست ک امپول بیوتین بپانتن زدم ۵ هفته دیگ مونده شامپو فولیکا هم خریدم برای موهام ولی اصلا ریزشش کم نمیشه دارم افسرده میشمممممممم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

موهاتو یه جوری کوتاه کن تا چیزی از سوختگی نمونه. تارهای موهات سوخته تا کوتاه نکنی درست نمیشن. اون آمپول رو هم هفته ای دوبار بزن. قرص سیستین B6 زینک هم هر دوازده ساعت بخور. تونیک فورکاپیل هم روزی دوبار به کف سر بزن.  البته اینا دکتر به من داد و بعد از دوهفته ریزش موهام خوب شد

من اهلِ دوست داشتَنَم...تو اهلِ کجایی؟                   با عرض پوزش، درخواست دوستی پذیرش نمیشود🚫                    
2728
 موهاتو یه جوری کوتاه کن تا چیزی از سوختگی نمونه. تارهای موهات سوخته تا کوتاه نکنی درست نمیشن. ...

اصلا پایین موهام نسوخته و فقط ۶ سانت رشد کرده موهام از ریشه میریزه ینی یونی زینک رو با سیستین   ب ۶ با هم بخورم؟؟ بعد اینو امپول ی بیوتین ی بپانتین باهم قاطی میکنن میزنن ینی اونم دوبار کنم در هفته؟؟؟

اصلا پایین موهام نسوخته و فقط ۶ سانت رشد کرده موهام از ریشه میریزه ینی یونی زینک رو با سیستین   ...

نه. فقط یکی از قرصا رو بخور. گفتم دکترم اینا رو تجویز کرده. سیستین رو روزی دوبار میخورم و برای ریزش مو خیلی خیلی خوبه. همین آمپول ترکیبی رو هم بهم گفت هفته ای دوبار بزن. موهام در اثر رنگ نابود شده بودن اونقدر میریختن که میگفتم کچل میشم ولی در عرض دو هفته با مصرف اینا خوب شد 

من اهلِ دوست داشتَنَم...تو اهلِ کجایی؟                   با عرض پوزش، درخواست دوستی پذیرش نمیشود🚫                    

موهامو به خاطر اینکه حیلی سفیدی داره تند تند رنگ میکردم خیلی ضعیف و سوخته شده بودن بعد از کرونا هم که دیگه داغون شده بود. ریزش موی خیلی شدیدی گرفتم ولی خدا روشکر با مصرف این داروها خوب شدم. 

شما هم نگران نباش موهات درست میشه 

[QUOTE=217555038]موهامو به خاطر اینکه حیلی سفیدی داره تند تند رنگ میکردم خیلی ضعیف و سوخته شده بودن بعد از کرونا هم ک امپول ها شده ۲۰۰ هزار  تومن دیگ وسعم نمیرسه هفته دوتا بزنم ینی هفته ای ۴۰۰ تومن ... پس بنظرت یونی زینک نخورم سیستین بخورم؟ نمیشه کوتاه نکنم ؟؟؟تازه بلند شده بعد س بار پسرونه زدن شده تا رو شونه هام

[QUOTE=217555038]موهامو به خاطر اینکه حیلی سفیدی داره تند تند رنگ میکردم خیلی ضعیف و سوخته شده بودن ...

آمپولا رو خارجی گرفتی؟ مال من ایرانیه 6تا بیوتین و 6 تا دکسپانتنول که هفته ای دوبار ترکیبی میزنم.  فکر کنم کلا 200 تومن شد دو هفته پیش گرفتم. برای من که ریزش موهام خیلی شدید بود همین مقدار جواب داده. داروها رو متخصص پوست و مو تجویز کرده؟

آمپولا رو خارجی گرفتی؟ مال من ایرانیه 6تا بیوتین و 6 تا دکسپانتنول که هفته ای دوبار ترکیبی میزنم. &n ...

اره خارجی گرفتم من بیوتین و بپانتین گرفتم دکسپانتنول نگرفتم ن خودم از داروخونه گرفتم 

بپانتین و دکسپانتنول هر دو ویتامین B5 هستن. 

من ایرانیشو استفاده کردم و راضی بودم. به نطرم بهتره بری پیش یه متخصص پوست و مو. 

موفق و سلامت باشی عزیزم

برای ریزش موفقط قطره الن بیوتی عااالیه

من شوهرم ریزش موشدید داشت همه چی هم استفاده کرده بود هرپک ک بگین ازماهواره و اینترنت سفارش داد و لی بی فایده بود تااینکه ی مشاور متخصص پوست و مو این قطره روپیشنهاد داددستش درد نکنه خوبیش اینه ک ارسال درب منزل دارن رایگان

اینم پیج تلگرامیشونه  t.me/mahsolatezibayi1400

2706