2726
عنوان

برا شوهرم شام درست نکردم بدون اجازشم رفتم…

| مشاهده متن کامل بحث + 1177 بازدید | 67 پست

۳۰۰تومنا چیکارش کرده حالا؟

واسه بچه دار شدنم صلوات میفرسی؟ 🙏...... ولا تنقطوا مِن رَحمةِالّله.......خدای مهربونم شکرت 😍...... خداجونم مراقب همه نی نی های تو راهی باش سلامت بزسن به آغوش مادراشون مراقب  زهرای(رستا) منم باش 🙏امین🙏....خانما تاپیک معجزه بارداریمو گذاشتم،،، شاید بدردتون خورد،،،، ((خدای مهربونم شکرت بابت فرشته کوچولوی نازنینم،، دخترم 11 مرداد 99 بدنیا اومد)) 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم اینا اگه جای تو بودن همشون حق به جانب بودن ولی الان همه شدن خواهرشوهر و تو رو نصیحت میکنن،خب ب ...

حرفتون کاملا درسته.منم همسرم نه تا خاهرو برادر بردن به وقت مشکلات مالی پدرش همیشه نقش تک فرزند رو باید ایفا میکرد...از بدهیای پدرش..ضمانت برادراش..مریضی مادرش...دیگه سرسام گرفتم زدم همه چیزو کن فیکون کردم...تا مجبور شدن دست و پاشونو جمع کنن..اخرهم از ما بدتر کسی نبود

2728
نه عزیزم بهتره حداقل منو ول کنه چون حسته شدم تمام مدت ما داریم خرجشون میدیم براشون خونه خرید کل اساس ...

نه اصلا درست نیست... باید تعادل رو برقرار کنه چون تو هم به عنوان همسر حق و حقوقی داری... با زبون خوش باهاش صحبت کن... چون خودت می دونی که اگر تندی کنی جواب نمی‌گیری.

اینجا باید با سیاست پیش بری، انشالله درست میشه.

به نظرم برو با یه مشاور موضوع رو مطرح کن، چون ما ریز روابط زندگیت خبر نداریم و فقط یه قسمت از امروز تو رو خوندیم. بزار بهت راهکار بده... مطمئنا درست میشه چون تو هم صبوری، هم بساز. پس بی مقدمه یهووو زندگیت رو خراب نکن .

امضای خدا، پای آرزوهاتون انشالله❤️مهربون باشیم ، بعضی وقتا خیلی زود روزی میرسه که دیگه عزیزهامون پیشمون نیست تا بهشون محبت کنیم🌹خدایا به خاطر داشتنت شکر🍃🍃🍃
برا من نسبتش مهم نیس اصلا فقط این مهمه که تمام بدبختی‌ های این بدهی رو من باید بکشم نداری و بی پولی ...

متاسفانه همسرتون ازین بابت مقصره که میخواد خودش ی تنه همه چیزو جبران کنه وگرنه میتونه از بقیه خانواده هم کمک بخواد تا روی شما فشار نباشه

نه اصلا درست نیست... باید تعادل رو برقرار کنه چون تو هم به عنوان همسر حق و حقوقی داری... با زبون خوش ...

هر جوری ک فکرشو کنید باهاش صحبت کردم و اینجور مواقع قایمکی میبره بهشون میده

من جات بودم وقتی دیدم برای پدرش خونه و ماشین میخره همون موقع ولش می کردم  

من نمیدونم اینهایی که میگن مادرشه واقعا برای مادرشوهرشون تره هم خرد می کنند یا نه ولی من حتی یک میلیون هم بخواد به اونها بده از چشمش در میارم دیگه ۳۰۰ میلیون که جای خود دارد 

قد ۱۶۷   وزن الان ۸۸                                           وزن هدفم  ۷۰ وزن هدف اولم ۸۰                            این دفعه به هدفم می رسم

اینجا مشکلات زندگی رو پهن نکنید چون ب. نتیجه خاصی ختم نخواهد شد،،اول

دوم.. ادم چ. مرد باشه چ. زن باشه همیشه مدیون مادر و پدر هست حالا کمک بهشون خیلییی خوبه اما درصورتی که زندگی خودت فلج نباشه و فلج ترشم کنی،،،همسر شما هم کارش خوبه . هم بد،،خوبه چون هوا ماددشو داره بده چون زندگی و مخارج و قرض زندگی مشترکش رو فراموش کرده...

شماهم بالج و لجبازی کارتو پیش نمیبری،یکم ب. ارامش تررفتارکن

مامان ماهلین😘.       انشاالله هرکه بادردش میخوابد با درمانش بیدارشود..🙏.      ترس فقط اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه :وقتی همه چیز خوب است، میترسیم!ما به لنگیدن یک جای کار عادت کرده‌ایم ...️️
یه پسر دیگه ام دارن

والا خوب یکمم اون کمک کنه خدا بدادت برسه اینارو ول اینجا درد و دل کنی پشیمونت میکنن تاپیک بغلی بودم زنه میگه شوهرش معتاده کلی قرض دارن خانوادش میگن بچه دومو سقط کن بعد چند نفر کامنت کردن نکشش گناهه دست و پایه کوشولو داره فلانه😑😑🙄🙄🥶

2706