2726
عنوان

برا شوهرم شام درست نکردم بدون اجازشم رفتم…

| مشاهده متن کامل بحث + 1177 بازدید | 67 پست
کار اشتباهی نمیکنه، داره به مادرش کمک میکنه، آنقدر سخت نگیر عزیزم، بهتره یخورده صبور باشی گلم

کار درست ادم وقتی خودش نداره با هزار بدبختی بره زیر ۳۰۰ ملیون قرض واقعا خودتون تو زندگیتون راضی هستید به همچین چیری؟

شوهرم برا مادرش خونه خرید براش طلا خرید کل وسایل زندگیش نو کرد سه ساله یه عروسی نتونستم بگیرم برا پد ...

نگران نباش عزیزم. توکلت بخدا باشه... انشالله اون قرض ادا میشه. 

دقیقا میفهمم چی میگی ، ولی رابطه خودت رو با شوهرت خراب نکن، انشالله درست میشه.

امضای خدا، پای آرزوهاتون انشالله❤️مهربون باشیم ، بعضی وقتا خیلی زود روزی میرسه که دیگه عزیزهامون پیشمون نیست تا بهشون محبت کنیم🌹خدایا به خاطر داشتنت شکر🍃🍃🍃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برا مادرش خونه خرید وسایل تمامشو نو کرد طلا خرید همیشه خرجشون میدیم سه ساله نتونستم عروسی بگیرم الان ...

از اول باید خوب فکر میکردی و میدیدی که همسرت‌ یه جورایی‌ سرپرست‌ حساب‌ میشه و این مشکلات رو خواهی داشت‌ 

چرا هر چی میشه فوری بحث خانواده طرف رو میارین وسط. خب اگه مادر این بنده خدا قرض بالا می‌آورد و این خ ...

اصلا که چی چون طرف مادر شده دیگه باید هر کاری بکنه؟؟؟؟ من دیگ زندگی ندارم چون مادر تیستم ؟؟؟ 

2728
برا مادرش خونه خرید وسایل تمامشو نو کرد طلا خرید همیشه خرجشون میدیم سه ساله نتونستم عروسی بگیرم الان ...

ببین گلم...تو ازدواجت تجدید نظر کن...من همسرم 22سال دارو ندارشو وقف خانواده میکرد...تا پای طلاق بردمش تا دست و پاش جمع شد

اینهمه پول میخاس چیکار ک قرض گرفته؟  شوهرت ب حدکافی تحت فشاره و ادم عاقلی هست ک تواین شرایط با ...

چکشو گم کرده ب هیچکس نگفته 

شوهرم فقط خانوادشو میبینه تمام مدت ک یادمه فقط دمبال درست کردن زندگی اونا بوده

شوهرم برا مادرش خونه خرید براش طلا خرید کل وسایل زندگیش نو کرد سه ساله یه عروسی نتونستم بگیرم برا پد ...

مگه درآمد شوهرت چقده؟؟؟ 

خیییلیییی دوست دارم. خیلی. میمیرم براتتتت دوست دارم به کللل دنیا بفهمونم که چقد دوست دارم و برام عزیزی. از ته دلم عاشقانه دوست دارم. تا آخر دنیا دوست دارم.تا آخر آخره دنیا. دنیاها بیادو بره دوست دارم. . 
چکشو گم کرده ب هیچکس نگفته  شوهرم فقط خانوادشو میبینه تمام مدت ک یادمه فقط دمبال درست کردن زند ...

خب باید خوب فکرکنی میخای چیکارکنی الان توک همه پولاتو دادی کلی اذیت شدی دیگ ی کمم صبرکن ببین چی میشه

هروقت خواستی کسی رو قضاوت کنی یه لحظه آروم تو دلت بگو   مگه من کیم!؟؟....
آره عزیزم کارت زشت بوده... مامانش رو ول کنه؟؟؟  ما هم وضعمون اوکی نیست، کلی قرض داریم، مستاجری ...

نه عزیزم بهتره حداقل منو ول کنه چون حسته شدم تمام مدت ما داریم خرجشون میدیم براشون خونه خرید کل اساس زندگی مادرش نو کرد طلا خرید براشون ماشین خرید یه عزوسی خودم نتونستم بگیرم حالا ام اول زندگی برم زیر ۳۰۰ ملیون قرض درسته؟؟؟

عزیزم اینا اگه جای تو بودن همشون حق به جانب بودن ولی الان همه شدن خواهرشوهر و تو رو نصیحت میکنن،خب ب ...

نه دیگ الان همه خداروشکر دست خیر ب شوهر و خانوادش دارن اونم نه ی تومن دو تومن اصلا ۳۰۰ ملیون ب نظرشون نمیاد فک کنم فقط من یکم تنگ نظرم

بله عزیزم حرفتون درسته.اشتباه اشتباست حالا از هرطرفی ک باشه..دلیلی نداره با این جمله توجیه کنیم

برا من نسبتش مهم نیس اصلا فقط این مهمه که تمام بدبختی‌ های این بدهی رو من باید بکشم نداری و بی پولی و همه چی

2706