2328
2330

مادرشوهرم بدهی بالا اورده بعد الان خیلی وقته شوهرم فقط دمبال وکیل و کارای اوناس همش دمبال قرض کردن تا بدهی مادرشو بده ما خودمونم کلی احتیاج داریم وضعمونم اوکی نیس بعد امروز میخاس بره تهران باز از کسی پول قرض کنه گفتم بمون اخر وقت ک مغازت بستی برو اینهمه قرض داریم از ظهر نبند… گوش نداد از سه چهار بست رفت بهش گفتم حداقل منم ببر نبرد داداششو برد منم خونه مامانم بودم بهم گف از اینجا تکون نمیخوری بمون تا برگردم منم ب حرفش گوش ندادم پاشدم اومدم خونمون بعدم شام نزاشتم اومد گشنه موند بنظرتون کارم بده؟

سلام بچه ی من ۱۰ سالشه و دنبال یه کلاس تابستونی آنلاین و جذاب میگشتم که با یاسان آشنا شدم.
چون نزدیکه تابستونه میخواستم به شما هم کلاس های برنامه نویسی آکادمی یاسان رو پیشنهاد بدم!

چون هم واسه هر نفر یه مربی اختصاصی دارن و هم کلاس هاشون دنباله داره...

2051
مادر خودتم بدهی بالا میآورد خودتو به زمین و آسمون نمیزدی که مشکلش رو حل کنی؟

نه واقعا اگه مادرم بهم میگف برو بمیر بین منو خاله هاش زمان خوشیش اونارو انتخاب میکرد و اگه قرار بود زندگی خودم فلج بشه اینکارو نمیکردم 

2336
چقدر بچه ای دنبال کارای مامانش نباشه مادرش بیفته زندان!!!

چرا مادرش اونوقت ک چک گم کرد ی کلمه ب هیچکس نگف مخفی کاری کرد ی سال شوهرم بهش گف برو شکایت کن گف نه من نمیکنم ( چکو پسر‌ه پسر خاله مادرشوهرم دزدیده) گف من از اونا شکایت نمیکنم حالا ما تاوان بدیم؟

مادر خودتم بدهی بالا میآورد خودتو به زمین و آسمون نمیزدی که مشکلش رو حل کنی؟

چرا هر چی میشه فوری بحث خانواده طرف رو میارین وسط. خب اگه مادر این بنده خدا قرض بالا می‌آورد و این خانم خودشو به زمینو زمان میزد مطمعننننن باش شوهرش بدتر می‌کرد. چون مردا با زورشون کارشونو راه میبرن. فوری میزنن تو سر آدم. اینقدددد بدم میاد یکی اعتراض میکنه فوری میگن مامان خودت خواهر خودت. شک نکن که شوهرش نمیزاشت. مطمعن باش. مشکل اینجایه که زنا حق اعتراض ندارن

چقد درک کنم بخدا ۵۰ تومن پول داشتم همرو دادم بهش بهش گفتم بیا ماشینم بفروش از مردم قرض نکن 

اینهمه پول میخاس چیکار ک قرض گرفته؟ 

شوهرت ب حدکافی تحت فشاره و ادم عاقلی هست ک تواین شرایط باهات بحث نمیکنه ولی اگ توام حرصش بدی  دورازجونش سکته کنه ناراحت بشی دیگ فایده نداره ها 

هروقت خواستی کسی رو قضاوت کنی یه لحظه آروم تو دلت بگو   مگه من کیم!؟؟....
چقد درک کنم بخدا ۵۰ تومن پول داشتم همرو دادم بهش بهش گفتم بیا ماشینم بفروش از مردم قرض نکن 

عزیزم حق داری خیلی سخته..خدا چنین پدرو مادری نصیب نکنه.همسرت چوب مادرشو میخوره...مقصر نیست.همراهیش کن..ولی یجور متوجهشون کن ک عادت نشه براشون

هووووف..امان از خاله زنکای ریپلای کن...وقتی نظرمو ب استارتر میگم اصلا دلیلی نمیبینم ی نخود آش ریپلایم کنه😊🙃