2703
2553
عنوان

دلم واسه داداشم و دختری که دوسش داره میسوزه

| مشاهده متن کامل بحث + 422 بازدید | 22 پست
آخرش رفتم، شوهرم لحظه آخر اومد منم تند تند حاضر شدم رفتم، بعد اونجا سر مهریه که حرف شد بابای دختره ش ...

اگه دوست داری مبلغ مهریه رو بگو .وای مادر منم این جوریه .اینقد بحث کرد آبروی منو برد برا مهریه 

با احمق ها نباید بحث کرد  فقط باید آخرش گفت تو خوبی ببخشید 🤗🤗...دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچکترین معجزه خدا باشه .الهی دلتون شاد،تنتون سالم جیبتون پر پول باشه .انسانیت به دین و مذهب نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب تو فکر دخترشه . اگه دنبال کار ، خونه و ماشین خواسته یا پرسیده بی منطق نیست . 

داداشم هم خونه داره هم ماشین هم کار خوب هم چهره خوب

هم اینکه بابام توی بازار آدم شناخته شده ای هستش تعریف نباشه با اصل و نسبیم، بابای دختره یه جوری رفتار میکنه انگار داداشم از تو خیابون رفته دنبال دخترشون 

خدایا شُکرت ❤
2720
اگه دوست داری مبلغ مهریه رو بگو .وای مادر منم این جوریه .اینقد بحث کرد آبروی منو برد برا مهریه 

من الان بگم ۲۰۰۰ تا سکه هم نی نی سایتی ها میریزن سرم که وای ۲۰۰۰ تا سکه که چیزی نیست ما یک میلیارد سکه مهرمون بود

ولی واقعا عددی که گفتن از میزان عرف مهریه خیلی بالاتر بود، بابام گفت اگه اجازه بدید مهر عروسمم مثل دخترم یعنی من ۳۱۳ تا باشه که یه هو باباهه شروع کرد داد و هوار کردن

خدایا شُکرت ❤
من الان بگم ۲۰۰۰ تا سکه هم نی نی سایتی ها میریزن سرم که وای ۲۰۰۰ تا سکه که چیزی نیست ما یک میلیارد س ...

وای خدا .داداشت حق داره چه پدر مزخرفی .چه خبر .بابات خیلی خوب گفته .سیصد تا عالیه .

با احمق ها نباید بحث کرد  فقط باید آخرش گفت تو خوبی ببخشید 🤗🤗...دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچکترین معجزه خدا باشه .الهی دلتون شاد،تنتون سالم جیبتون پر پول باشه .انسانیت به دین و مذهب نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی 
من الان بگم ۲۰۰۰ تا سکه هم نی نی سایتی ها میریزن سرم که وای ۲۰۰۰ تا سکه که چیزی نیست ما یک میلیارد س ...

عزیزم بی خیال شید

اینا قصدشون سر گرفتن این وصلت نیست 

و الا به ۳۱۳ تا راضی میشدن

https://abzarek.ir/service-p/msg/1748436
وای خدا .داداشت حق داره چه پدر مزخرفی .چه خبر .بابات خیلی خوب گفته .سیصد تا عالیه .

بعد حالا اون اگه دوس داره مهر دخترش هرچندتا سکه باشه بازم حق داره پدرشه، ولی بابای من اونجا داشت نظرشو میگفت خیلی آروم و شمرده، اون داد زدن یه هویی باباهه اصلا خیلی بد بود، داشت سرمون داد میزد، بعد دختره به داداشم پیام داد معذرت خواهی کرد به خاطر رفتار باباش ولی خب به بابای منم اونجا بی احترامی شد دیگه، بعد اگه قرار باشه همیشه باباهه اینجوری رفتار کنه که نمیشه

خدایا شُکرت ❤
2714