2726
کتک نزننن مارو🤦‍♀️😂

نه فکر نکنم 😂 فوقش میگن نه   بنظرم آینده ی اون بچه تامین شه از همه چی مهمتره 

Πچه در دل من .......چه در سر تو .......من از تو رسیدم به باور تو ‌Π     (( تو بودی و من ))

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
در مورد سگ و گربه حرف نمیزنی ک جیگر گوششه هزارتام بچه داشته باشه هر هزارتاشون عزیز دل مادرشونن بنظ ...

چه ربطی داره شما فکر کن ۷ ۸ بچه ته اون دختر بچه باید کلی بدبختی بکشه ایران با ی آدم بدبخت دیگه ازدواج کنه بدبخت تر شه ما بهش میرسیم بهترین شرایط بده این واقعا؟؟؟

الانم که وضع افغانستان بدتر شده

به نام خدای مهربان … سلام . چقدر اکانت بزنم قطع شه بسه ✋🏻😐✋🏻😐نی نی یار رحم …هرکی مرا قطع کاربری نماید حلال نخواهم کرد✋🏻✋🏻🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒من ۲۷ ساله ام ، متاهلم ، بچه ندارم و بعید خواهد بود بچه بیاورم نمی دانم !!!!! من عاشق لوبیا پلو و دکتری هستم برای همین اسمم این شد . 🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒اینجا دفتر خاطرات من هست و اتفاقات روزمرگی را اینجا قرار می دهم ، با من دعوا نکن چون من اصلا نمی خوانم تورا . اگر مرا خواندی و امضای مرا بدان سوره بقره دوای بسیار دردهای شماست 🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒انشاالله کلا شادی باشد زندگیت خدانگهدار تا نوشته بعدی اضافه کنم🤣🍒🍒🍒🍒😍😍😍✋🏻✋🏻✋🏻✋🏻خوشحال میشم پیجمو دنبال کنی از حقایق زیاد که تجربه خودم گفتم داخلش نوشتم ضمن اینکه روش های پاکسازی و رفع سنگینی رو هم براتون میزارم و انجامشم میدم حتما فالو کن ضرر نمیکنی :))))) اینستا nooooray1400

شما نگرون نباشین اونا اگه بخوان برن خارج بیشتر از ما صاحب دارن و اقامت میدن بهشون با معاش 🤗. 

از ایران برین بیرون حتی ترکیه دره پیتی افغان بیشتر از ایرانی ارزش داره چون سازمان ملل و هزارتا کوفت پشتشونه

چه ربطی داره شما فکر کن ۷ ۸ بچه ته اون دختر بچه باید کلی بدبختی بکشه ایران با ی آدم بدبخت دیگه ازدوا ...

شما بهش نمیرسی شما داری میخریش

فرق این دوتا خیلی زیاده 

آزاد شو از بند خویش ،تحقیر را باور نکن. اکنون زمان زندگی‌ست ، تاخیر را باور نکن. 
خیلیا بچه هاشونو میفروشن چندتا دارن  شاید اینام فروختن . دیدم ک میگم

من پول نمیدم نمیخام بخرم فقط میخام اون بچه رو مثل بچه خودم بدونم 

و ببرمش ی جای خوب 

پولی تجارت قبول ندارم شاید هدیه به پدر مادرش پول بدم ولی نمیخام بخرمش 

به نام خدای مهربان … سلام . چقدر اکانت بزنم قطع شه بسه ✋🏻😐✋🏻😐نی نی یار رحم …هرکی مرا قطع کاربری نماید حلال نخواهم کرد✋🏻✋🏻🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒من ۲۷ ساله ام ، متاهلم ، بچه ندارم و بعید خواهد بود بچه بیاورم نمی دانم !!!!! من عاشق لوبیا پلو و دکتری هستم برای همین اسمم این شد . 🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒اینجا دفتر خاطرات من هست و اتفاقات روزمرگی را اینجا قرار می دهم ، با من دعوا نکن چون من اصلا نمی خوانم تورا . اگر مرا خواندی و امضای مرا بدان سوره بقره دوای بسیار دردهای شماست 🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒انشاالله کلا شادی باشد زندگیت خدانگهدار تا نوشته بعدی اضافه کنم🤣🍒🍒🍒🍒😍😍😍✋🏻✋🏻✋🏻✋🏻خوشحال میشم پیجمو دنبال کنی از حقایق زیاد که تجربه خودم گفتم داخلش نوشتم ضمن اینکه روش های پاکسازی و رفع سنگینی رو هم براتون میزارم و انجامشم میدم حتما فالو کن ضرر نمیکنی :))))) اینستا nooooray1400
ممکنه بچه رو به عقد کسی دراوردی باشن شنیدم سن کم میفروشن 

نمیدونم والا بستگی داره از کدوم قوم باشن اینطور ک شما گفتین چشم رنگی هستن حدس میزنم از پشتون هامون باشن ک بیشترشون رسم دارن دختر بچه هاشون از بچگی نشون میکنن البته برا فامیل درجه یک خودشون

خدایا شکرت🥰♥️
2706