2237
2217
عنوان

بحث با نظر محترمانه🙂میشه؟

231 بازدید | 30 پست

درمورد آخرین تاپیکی که دیدین که سممم هم همینطور که توصیف میکردن بود

نظرتون چیه ( بدون توهین به بنده )

بنظرم رابطه با غیر هم ..... هم همونطوره که با .... هست هستش 

چرا طرز فکر من اینه؟اگر میشه قانعم کنین🌹

میشه برای شفای اون شخص صلوات بفرستید؟🍂

تو رو خدا آرزوهای خودتون رو به بچه‌ها تحمیل نکنید. همه قرار نیست مهندس و دکتر بشن.

من بچه‌ام رو توی کلاس‌های مهارتی مثل داستان نویسی، تئاتر اونم با لیلی رشیدی و حتی دایناسورشناسی فرستادم تا همه چیز رو تجربه کنه و علاقه خودش رو پیدا کنه.

کلاساشون خیلی باحال و جالبه و تنها کلاسیه که پسرم خودش با علاقه شرکت میکنه.

اینم لینک دوره هاشون اگه خواستی یه نگاهی بهشون بنداز.

2233

نمنه

((کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده کارگاه بازی در نیارید با تشکر))گاهی وقتا اتفاقات ناخوشایندی میوفته که باعث میشه ناراحت بشیم که بعضی وقتا این اتفاقات انقدر بدن که امیدتون به خدا رو از دست میدین ولی نباید ناامید بشید امیدتونو از دست ندین شکست خوردین?بلند بشید!بلند شید و از اول شروع کنین ، مطمئن باشین نتیجه خوبی میگیرین اگه خدا چیزی که میخواستین رو بهتون نداد بدون که اون چیزی که میخوای به صلاحت نیست پس اصرار نکن و فقط همه چ رو بسپار به خدا ببین چقدر زندگیت بهتر میشه و چقدر اتفاقات خوب در انتظارته💙☄️✨
2050

یعنی از نظر تو فرقی نداره 😑

یه دیوونه رو هیشکی نمی تونه آرومش کنه جز اونی که دیوونش کرده....                                                                                                                                                      این کاربری دست دو نفره 👈 منو 🚶دلتنگی هام 💔

من فقط نفهمیدم یا بقیه هم مثل منن

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۱۳/ ۱۰/ ۱۳۹۹ (همزمان با اولین سالگرد سرباز ولایت حاج قاسم سلیمانی فسقلیم به دنیا اومد) کاربریم اسم پسرمه امیدرضا ...omidreza نوشتم نمیدونم وقتی تایید کردم اومدم نگاه کردم دیدم omidraza شده دیگه ام نشد عوض کنم 

چی شده؟ تاپیک چی؟ من تازه رسیدم😆

لطفا یه صلوات برای سلامتی پدرومادرم میفرستین❤🌹  ❤💙💚💛💜عضو گروه نابغه های زمینی💜💛💚💙❤ /روزای خوب منتظرتن،برای رسیدن بهشون تلاش کن/ شهروند جزیره نامکاندا/ تو رویایی که نمی تونه حقیقت داشته باشه... گلی رو کاشتم که نمی تونه شکوفه بده (FakeLove)| من هنوزم تو دنیای کودکیم زندگی میکنم... دنیای پر از رنگای پاستلی با بوی وانیل و طعم شیرین و لطیف خامه| من چندتا شخصیت دارم هانای مقتدر و عاقل، آنی لوس و لجباز، ماهی پرانرژی و شاد... اگه نظراتم با هم تناقض داشت زیاد متعجب نشو ○~●                         
2051