2726

درستع

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
شما می گید این دنیا عادلانه است؟

ن

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
چرا بعضی ها چیزی جز خوشی ندارن  ولی بعضیا هم چیزی جز غم ندارن

‌شانس خواهر من شااااانسس

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عشق کسی نشو که عشقو دوره کرده💔چقد این حرفو حمید هیراد خوب و درست میگه👣۲۷ شهریور ۱۳۹۹ بود که بی بی چکم مثبت شد ۳۱ شهریور هم جواب آزمایش مثبتم اومد و منو عشقم فهمیدیم مامانو بابا شدیم..خدایا هزاران بار شکرت.خدایا ازت میخوام همه منتظرا زودی زود صاحب یه نی نی تپل مپل خوشمزه بشن الهی آمین  و سه شنبه ۹دی ماه ۱۳۹۹ رفتم آنومالی و یه گل دختر داشتم  

متاهلم ولی تنهای تنهام

از لحاظ مالی فوق العاده تو فشاریم

بعد ده سال فهمیدم احترام و محبتی که برای خانواده شوهرم قائل بودم اشتباه بوده ودستم نمک نداره و به قولی نو که اومد به بازار کهنه شده دل آزار

بعد کلی درس خوندن به جایی نرسیدم 

کلی آرزو داشتم که فقط حسرتشون تو دلم مونده 

.....

متاهلم ولی تنهای تنهام از لحاظ مالی فوق العاده تو فشاریم بعد ده سال فهمیدم احترام و محبتی که برای ...

اینا فقط جزئیاته 

شنیدی که‌میگن اونقدر حرف دارم که نمیدونم چجوری بریزم بیرون و از کجا شروع کنم حکایت منه 

فقط دوست دارم بخوابم ووقتی بیدار میشم چیزی یادم نیاد یا اصلا بیدار نشم 

2706