2703
2553
عنوان

مادر شوهر + ایراد حرفمو بگیرید

524 بازدید | 11 پست
26 بازدید| 2 پست

سلام دوستان میخوام ازتون نظر واقعی رو بپرسم اگه واقعا من مقصرم ایراد حرفمو بگیرید بخدا من خیلی حواسم به مادر شوهرمه که ناراحت نشه بخدا بخاطر شوهرم چون خیلی دوستش داره و هم دل من نمیاد ناراحتش کنم من خیلی آدم سکوتی هستم هر چی بگه هیچی نمیگم بخدا فقط نگاه میکنم دلم نمیشه ناراحتش کنم ولی همیشه ناراحته برای کوچیکترین چیز چند روز باهام حرف نمیزنه دلم میترکه از عذاب وجدان با اینکه کاری نمیکنم قضیه اینه امشب شوهرم مهمان داشت قرمه سبزی درست کردم آخر سر ک مهمان رفتن منو مادر شوهرم داشتیم غذا میخوردیم که یهو گفت قرمه سبزی خیلی آبشون خشک شده من گفتم بالاخره  خوردنشون (اخه همه شونو خوردن بودن تعریفم کردن ) بعد دیدم از سر میز بلند شد و ناراحت شد تا الانم باهم حرف نمیزنه تو رو خدا بگین من کجای حرفم اشتباه بوده 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
ن خوب گفتی واقعا اگ جواب ندی پرو میشن باز بهت حرف میزنن من مادر شوهرم بهم حرف میزنه جواب نمیدم دیگ ه ...

یعنی واقعا من نباید جواب میدادم درسته ؟ اگه بخدا من با منظور جواب ندادم چون بحثش بود منم ی حرفی زدم 

2714

چقد شما بزرگش میکنی بعضی ادما هرکاری بکنی تو قیافه ان 

ربطی به حرف شما نداره 

شمام توجهی نکن

خوشبخت کسی نیست که مشکل ندارد بلکه کسی است که بامشکلاتش مشکلی ندارد