2726
عنوان

دعوا به خاطر رابطع جنسی

| مشاهده متن کامل بحث + 2192 بازدید | 51 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چرا وقتی یه مردی  بچه دار نمیشه  همه دل میسوزنن  و زن پاسوزش میشه  همه عمرش   برعکس زن بچه دار نشه  کنایه  میزنن   مرده  یا طلاق یا زن دگه    چرا اینقد  ظالمن نسبت ب زن ها 

😓😓😔😔

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عشق کسی نشو که عشقو دوره کرده💔چقد این حرفو حمید هیراد خوب و درست میگه👣۲۷ شهریور ۱۳۹۹ بود که بی بی چکم مثبت شد ۳۱ شهریور هم جواب آزمایش مثبتم اومد و منو عشقم فهمیدیم مامانو بابا شدیم..خدایا هزاران بار شکرت.خدایا ازت میخوام همه منتظرا زودی زود صاحب یه نی نی تپل مپل خوشمزه بشن الهی آمین  و سه شنبه ۹دی ماه ۱۳۹۹ رفتم آنومالی و یه گل دختر داشتم  
نع به خاطر دارو ها باد کرده میگه خطر داره 

رابطه غیر دخولی داشته باشید خب عزیزم حق نمیدما بهش ولی این کلافه شدناشون و باید یه جوری رفع کرد 

منطق هایی که هیچ منطقی پشت آنها نیست...                   اسکاچ سایت هستم❤
چرا اینجورین؟ مریضن آیا؟😐

احتمالا😂😂

خیلی دلم دختر میخواد ی صلوات مهمونم کن خدا بهم دختر زیبا ،باهوش،سالم وصبور بده...(خداجونم هرکی در حق من صلوات میفرسته رو عاقبت بخیر کن😘😍)                   
2706