2737
2734

دوس ندارم اویزون ب نظر برسمو من بهش پیام بدم!اخرین پیامم از من بود

واقعا چقد بعضی پسرا بیشعورن

﮼ژاکاو           •🌙💛•

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

عزیزم این چندتاچیز رو همیشه باخودت تکرارکن و یادبگیر

1.آویزونش نباش

2.شادباش

3.در دسترس نباش 

4.باخودت تکرارکن اون جزئی از زندگیته نه تمام زندگیت

5.همیشه سرگرم باش جوری خودتو نشون بده که سرت گرمه و اصلا منتظرش نیستی

6.همش نگو سردی و ازش همش گله نکن

7.پشت هم ابراز علاقه نکن

8.تاوقتی سراغت نیومده اصرار و التماس توجه نکن عزیزم

نگران نیستم .همه چیز درست میشود.آب ریخته روی زمین،جمع نه اما خشک میشود.قلب شکسته خوب نه اما ترمیم میشود.وهنوز هم میتوان در گلدان شکسته گل کاشت.
عزیزم این چندتاچیز رو همیشه باخودت تکرارکن و یادبگیر 1.آویزونش نباش 2.شادباش 3.در دسترس نباش  ...

خیلییی دوس دارم این کارارو انجام بدم ولیی خب نمیتونم

﮼ژاکاو           •🌙💛•
عزیزم این چندتاچیز رو همیشه باخودت تکرارکن و یادبگیر 1.آویزونش نباش 2.شادباش 3.در دسترس نباش  ...

مثلا دوستمو میبینم یکاری کرده پسره اصن نمیتونه بدون اون...

ولی من چی؟؟

﮼ژاکاو           •🌙💛•
خیلییی دوس دارم این کارارو انجام بدم ولیی خب نمیتونم

اراده کن میتونی عزیزم وقتی خودت مراقب حال خودت غرور خودت شخصیت خودت باشی میتونی ب خودت احترام بزاری و بقیم  بهت احترام خواهند گذاشت

نگران نیستم .همه چیز درست میشود.آب ریخته روی زمین،جمع نه اما خشک میشود.قلب شکسته خوب نه اما ترمیم میشود.وهنوز هم میتوان در گلدان شکسته گل کاشت.
اراده کن میتونی عزیزم وقتی خودت مراقب حال خودت غرور خودت شخصیت خودت باشی میتونی ب خودت احترام بزاری ...

چرا باید کسی ک ۷ماه تموم اصرار کرد باهاش باشی این باشه اخلاقش؟؟؟واقعا راست میگن آدما از دور قشنگن..

﮼ژاکاو           •🌙💛•
2706