2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
من انسانیم الان درسی مثل تاریخ که ضریب ۱ هست و اکثر بچه ها پایین میزنن رو بزنم ترازم بالاتر می‌ره یا ...

اون درسی بیشتر تراز میده که بقیه کمتر میزنن.الان که آزمونا غ حضورین و بعضیا تقلب میکنن فک نمیکنم تاریخ زیاد تراز بده چون جوابا مستقیم تو کتاب هس.البته سعی کن برا تراز درس نخونی.من رشتم تجربی بود بیشترین ترازم ۶۵۰۰ بود ولی پزشکی روزانه قبول شدم.زیادم به تراز نیس

یا اَباعَبدِالله🖤...الّلهُــــــمَّ عَجِّــــــلْ لِوَلِیِّکَــــــ الْفَـــــــــرَجْ💚
من انسانیم الان درسی مثل تاریخ که ضریب ۱ هست و اکثر بچه ها پایین میزنن رو بزنم ترازم بالاتر می‌ره یا ...

اقتصاد رو باید بالا بزنی چون همه بالا میزنن و به طبع تاثیر خاصی تو تراز نداره چون همه خوب میزنن و برابر ان 

درسایی مثل ریاضی و تاریخ و ... که کم میزنن رو بالا بزنی ترازت میاد بالا ولی نکته مهم اینه که مثل بقیه باشی توی درسایی که همه خوب میزنن و باید توی درسایی که بد میزنن برعکس همه باشی وگرنه ترازت خوب نمیشه مثلا اگ اقتصادو کم بزنی تاریخ رو بالا ترازت بالا نمیره 

دانشجو معلم 🍁
2714
اون درسی بیشتر تراز میده که بقیه کمتر میزنن.الان که آزمونا غ حضورین و بعضیا تقلب میکنن فک نمیکنم تار ...

نه من منظورمه کنکوره نه این آزمونای غیر حضوری که همش تقلبه

چون من فرهنگیان می‌خوام و واسه فرهنگیان تراز مهم تر از رتبس

اقتصاد رو باید بالا بزنی چون همه بالا میزنن و به طبع تاثیر خاصی تو تراز نداره چون همه خوب میزنن و بر ...

اها مرسی از کمکتون⁦♥️⁩

تو امضا تون نوشتین دانشجو معلم هستین میشه بپرسم از این رشته راضی هستین یا نه پشیمون نیستین؟

اها مرسی از کمکتون⁦♥️⁩ تو امضا تون نوشتین دانشجو معلم هستین میشه بپرسم از این رشته راضی هستین یا نه ...

خواهش میکنم 

نه والا تنها چیزی که فرهنگیان نداره پشیمونیه 

خیلی رشته خوبیه در ازای درس خوندن پول هم میگیرم زحمتام هم نتیجه میدن 

اخر ماه هم حقوق سه ماهمو میدن ک تقریبا هفت ملیون میشه که برا یه نوجوون مجرد خیلی عالیه

دانشجو معلم 🍁
خواهش میکنم  نه والا تنها چیزی که فرهنگیان نداره پشیمونیه  خیلی رشته خوبیه در ازای درس خ ...

میتونم بپرسم از کی کنکوری خوندن رو شروع کردین، روزی چند ساعت میخونیدن و اینکه منطقه و رتبتون چند بود؟!

ببخشید انقدر سوال میکنم از استرس زیاده⁦🙏🏻⁩⁦♥️⁩

2706