2726
عنوان

چه ماهی به دنیا اومدین؟ خصوصیات اخلاقی تون چیه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1380 بازدید | 143 پست

دی

درونگرا.مستقل.کینه ای‌‌‌ به جز با  خانواده .دلسوز زیاد.ادم های پرسرو صدا بهم میگن نچسب😁چون ابراز احساسات نمیکنم.

معمولا میگن دی ماهی ها بی احساسن من میگم بی احساس نیستیم فقط درونگراییم..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تاریخ تولدم یادتون باشه کادو هامم آماده میام توی سایت جمع میکنم 🤣🤣

یه لحظه ای وجود داره که می تونیم زمین رو نجات بدیم و به جای بهتری تبدیلش کنیم و اون لحظه الان هست آب حیات زندگی ، طرفدار محیط زیست
عاشقشونم😂😂😂😂😂 یه تیری دل منو برده دعا کن زودتر بهم‌برسیم و شرایطمون جور شه

ایشالله به هم برسید

ایشالله همه عاشقا به هم برسسسن 

همه هاااا😂

دوستان اگر تاپیک دعوا ، حاشیه ای ، باحال ، اسکرین و از اینجور تاپیکا دیدید منم حتمااااا تگ کنیداااااا بوس بهتون😁💞💋           راستی اگر خدااآااایی نکرده روزی روزگاری من تعلیق شدم حتمااا به نی نی یار بگید برم گردونه🥰😉https://harfeto.timefriend.net/16389918687567
2728
چرا هیچکس اردیبهشتی نبوددد چقد خاصن اردیبهشتیا😂

پسرم اردیبهشتیِ....

واقعا بی نظیره❤🧿

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
من مهرماهیم کراشو راست گفتی خدایی😂😂 ولی به یه نفر سعی میکنم پایبند باشم 😂

منم سعی میکنم ولی خب تلاشم بی فایده اس تا نیت کنم یه دفعه یه جذاب رد میشه😂😂

باید به بعضی از آدمایی که فک میکنن فقط حرف خودشون درسته و بقیه خرن گفت شما درست میفرمایید 
من از دروغ متنفرم اهل مخفی کاری هم نیستم

بالاخره شخصیت ادما با هم فرق میکنه همه این خصوصیاتی ک گفتمو ندارن

تو روزایی که ادم از دشمنش یه زخم میخوره و از آشناهاش هزار تا  یاد گرفتم خودم حال دلمو خوب کنم .یاد گرفتم با اینکه خودم کوه دردم اما دور و بریامو شاد کنم و بخندونمشون . یاد گرفتم حتی اگه کسی وقت نداشت برام خودم برا خودم وقت بزارم و ب خودم بها بدم قرار نیست همیشه آدم محتاج نگاه این و اون باشه .اینا رو گفتم که برسم به دلیل تیکری ک گذاشتم من پارسال خودمو انقد قوی دیدم که بدون توقعی از دیگران خودم برا خودم کیک تولد گرفتم و اقوامو ب پیک نیک دعوت کردم امسالم گفتم اینجا تاریخ بزارم جلو چشمم باشه .چون امسالم برا خودم نقشه ها دارم😊 ..یک روز میایی که من دیگر دچارت نیستم از صبر ویرانم اما چشم انتظارت نیستم‌
چرا هیچکس اردیبهشتی نبوددد چقد خاصن اردیبهشتیا😂

داداشم اردیبهشت اوووووف راه رفتنشم رو مخمههههه😂

ولی خیلی حساسن🥺💜

دوستان اگر تاپیک دعوا ، حاشیه ای ، باحال ، اسکرین و از اینجور تاپیکا دیدید منم حتمااااا تگ کنیداااااا بوس بهتون😁💞💋           راستی اگر خدااآااایی نکرده روزی روزگاری من تعلیق شدم حتمااا به نی نی یار بگید برم گردونه🥰😉https://harfeto.timefriend.net/16389918687567
باور کن آذریای اطراف من که اینطورن😂

ما که نیستیم🤕😒

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
نه اما دلم بشکنه دیگه آدم سابق نمیشم🤭

دقیقا دیر فراموش میکنم منم 

دیگه نمیتونم با اون طرف مثل قبل باشم 😂🤦🏻‍♀️

•دنیایِِ آرزوهام تو چشمایِ هیزٍ تو نیست :/                          •اگع الماس نباشع برا من نیست:/                                             •و در آخر هیچکس ب زیبایی حرفهایش نبود!:/                                     ○آدم تنها باشع ب "خ♡دا" نزدیک ترع○
2706