2703
2553
عنوان

چه ماهی به دنیا اومدین؟ خصوصیات اخلاقی تون چیه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1371 بازدید | 143 پست

من دی 

ریاست طلب ، مغرور ، مسئولیت پذیر ، مستقل ، منطقی 

یه لحظه ای وجود داره که می تونیم زمین رو نجات بدیم و به جای بهتری تبدیلش کنیم و اون لحظه الان هست آب حیات زندگی ، طرفدار محیط زیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مادرشوهر من مهرماهیه خیلی خوفه😁

اووووف لحنتی خوف😂😂

دوستان اگر تاپیک دعوا ، حاشیه ای ، باحال ، اسکرین و از اینجور تاپیکا دیدید منم حتمااااا تگ کنیداااااا بوس بهتون😁💞💋           راستی اگر خدااآااایی نکرده روزی روزگاری من تعلیق شدم حتمااا به نی نی یار بگید برم گردونه🥰😉https://harfeto.timefriend.net/16389918687567
2720
پس مارمیزکی😂😂😂

نه بز بزکم😐

تو روزایی که ادم از دشمنش یه زخم میخوره و از آشناهاش هزار تا  یاد گرفتم خودم حال دلمو خوب کنم .یاد گرفتم با اینکه خودم کوه دردم اما دور و بریامو شاد کنم و بخندونمشون . یاد گرفتم حتی اگه کسی وقت نداشت برام خودم برا خودم وقت بزارم و ب خودم بها بدم قرار نیست همیشه آدم محتاج نگاه این و اون باشه .اینا رو گفتم که برسم به دلیل تیکری ک گذاشتم من پارسال خودمو انقد قوی دیدم که بدون توقعی از دیگران خودم برا خودم کیک تولد گرفتم و اقوامو ب پیک نیک دعوت کردم امسالم گفتم اینجا تاریخ بزارم جلو چشمم باشه .چون امسالم برا خودم نقشه ها دارم😊 ..یک روز میایی که من دیگر دچارت نیستم از صبر ویرانم اما چشم انتظارت نیستم‌
2714
فقط اینو بگم و برم شهریوریا مارموزن  دی ماهیا یوبسن و روابط اجتماعی ضعیف بایز🚶‍♀️🚶‍♀️

نه اتفاقا من دی ماهی هستم روابط اجتماعی بالا 

یه لحظه ای وجود داره که می تونیم زمین رو نجات بدیم و به جای بهتری تبدیلش کنیم و اون لحظه الان هست آب حیات زندگی ، طرفدار محیط زیست
آذری اگه بداخلاق و تنبل نباشه که آذری نیست🤣 فقط یه جا ولو شن بگن، حوصله ندارم ولم کنید🤣😐

دقیقا😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

خدایا مراقب آدمهای خوب زندگیم باش...

فروردین:

مغرور

درونگرا

سرد و بی احساس (البته بخاطر مشکلاتی اینطور شدم)وگرنه بقیه فروردینیا مهربونن و بخشنده خودمم بودم ولی کسی ک باعث این شد تا بی احساس بشم و نمیبخشن

اومم...دیگه

خوش خنده و شوخ 

راز دار

ساکت

لجباز 

میشه گفت من کلا خصوصیات کل‌ماه ها رو دارم 😂

هیچوقت هیچ چیز همیشگی نیس:)))

همینقد بگم زمستان

احساسی ومهربون

بیشتربگم شناسایی میشم  

میپرسی استارترکدوم استانی میگه شناسایی میشم 

لامصب اسم باباتم بگی نمیشی

چقدمعروفید

مهربان باشیم .خاموش بودم بعدسالهاروشن شدم.اهل دعوا نیستم. پس حق باشماس.بعضی تاپیکانصفه بودم سوال مونده ذهنم میپرسم بعد.خوش باشید دوستان.خاستی برای برآورده شدن حاجاتم صلوات بده
2706