2703
2553
عنوان

چه ماهی به دنیا اومدین؟ خصوصیات اخلاقی تون چیه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1371 بازدید | 143 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خرداد  نمیدونم 🤕    منطقی ، باهوش ( آقا نگین خودشیفته ام شطرنج بازم خخخ)   با سیاست  ، خونسرد اما اگه عصبی بشم بد عصبی میشم 

Πچه در دل من .......چه در سر تو .......من از تو رسیدم به باور تو ‌Π     (( تو بودی و من ))
2456

آذر" تند، خشن،عصبی، عاشق فرزندشه، وفادار، تعصبی و باغیرت،خوش قول،شلخته،باهوش،بی اعتماد اینا رو میدونم فعلا

گِشت کَسِم کُورمَه😍😍😍خدایا هرچی دِرم و نِیرم وَ خِر سَر کُورَم وِژت نِگداری بُو🙏😍😍@نی_نی_یار_حذف_تاپیک۲
اردیبهشتی ام مهربون خوش قلب اما زود عصبی میشم✋🏻

خوشبختم 🤝🏽

توم عاشق سکوتی و کم حرفی 🤔

•دنیایِِ آرزوهام تو چشمایِ هیزٍ تو نیست :/                          •اگع الماس نباشع برا من نیست:/                                             •و در آخر هیچکس ب زیبایی حرفهایش نبود!:/                                     ○آدم تنها باشع ب "خ♡دا" نزدیک ترع○
2714
مهر  عااالی مهربون خوش اخلاق و تو دل برو البته یکم نارسیسم 😂 دخترای مهر حدایی عالی هستن تا ح ...

یادم رفت اینو بگم 

تو جمع خجالتی ولی واسه اونایی که نزدیکشونن شیطون بلا خل دیوونه🥺❣

دوستان اگر تاپیک دعوا ، حاشیه ای ، باحال ، اسکرین و از اینجور تاپیکا دیدید منم حتمااااا تگ کنیداااااا بوس بهتون😁💞💋           راستی اگر خدااآااایی نکرده روزی روزگاری من تعلیق شدم حتمااا به نی نی یار بگید برم گردونه🥰😉https://harfeto.timefriend.net/16389918687567
خوب خودت مارموزی ؟😂😂

نه هیچ کدوم نیستم 

تو روزایی که ادم از دشمنش یه زخم میخوره و از آشناهاش هزار تا  یاد گرفتم خودم حال دلمو خوب کنم .یاد گرفتم با اینکه خودم کوه دردم اما دور و بریامو شاد کنم و بخندونمشون . یاد گرفتم حتی اگه کسی وقت نداشت برام خودم برا خودم وقت بزارم و ب خودم بها بدم قرار نیست همیشه آدم محتاج نگاه این و اون باشه .اینا رو گفتم که برسم به دلیل تیکری ک گذاشتم من پارسال خودمو انقد قوی دیدم که بدون توقعی از دیگران خودم برا خودم کیک تولد گرفتم و اقوامو ب پیک نیک دعوت کردم امسالم گفتم اینجا تاریخ بزارم جلو چشمم باشه .چون امسالم برا خودم نقشه ها دارم😊 ..یک روز میایی که من دیگر دچارت نیستم از صبر ویرانم اما چشم انتظارت نیستم‌

مهر 

میانجیگر خوبی هستم عدالت و طرف حق بودن خیلی خیلی برام مهم هست. مهربونم... قانون مندم... 

گاهی هم بداخلاق و جدی میشم... گاهی به شدت تنبل میشم و گاهی خیلی کاری. 

نور خواهی مستعد نور شو.... 
2706