2204
2217

؟ بگید سرگرم بشیم 

یه لحظه ای وجود داره که می تونیم زمین رو نجات بدیم و به جای بهتری تبدیلش کنیم و اون لحظه الان هست آب حیات زندگی ، طرفدار محیط زیست

اسفند

رویا پرداز، دم دمی مزاج، جسور 

من مهشادم 🌙 اینجا با هیچکس سر دعوا ندارم ☺️❤️  و نمیخوام کسی رو عوض کنم یا بگم حتما عقاید من درسته. پس اگه عقایدم باب میلتون نیست برای دعوا بنده رو ریپلای نکنید 🌸تاپیک جامع عطر و ادکلن

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2226

فروردین،یکم مغرور احساسی،تنها

درونگرا،دلنازک

بعد او دیگر هیچ چیز مهم نیست💔🚶‍♀️   R                            خدایا میشه تمومش کنی،خستم                                         مادر هم نشدم ک🖤(سقط🥀)                                             
2050

دییی 

مغرور و مهربون 

شخصیت مستقل دوست داشتن

فقط 21 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اول از همه سلوممم 🙂 امید وارم خوب باشی ! اگر هم خوب نیستی یادت باشه خداوند هیچ دری را نمی‌بینند مگر آنکه در دیگری را باز کند 🫂 ،الان دیگر می‌خوام خودمو معرفی کنم .. منو میشناسی ؟ حتما میگی نه ! چون منو آینده دیگر میشناسی ... 😎🤗 یک عدد دختر خودساخته ! البته آینده خود ساخته تر میشم در راه ساخته شدنم🌝🤗 ،امممم حالا اسمم را بگم 😁 اسمم دالغا هست حتما اولین سوالات این بود دالغا شد اسم ؟😒 خب اسمه دیگه گذاشتن🤦🤕🙄 حالا چرا دالغا ؟! بعد ۵ سال مثل موج اومدم خانواده عزیزکم 🥺 ( معنی اسمم موج  هست )😆 حالا چه نوع موجی ؟ بر اساس اخلاق هست خروشانه یا آرام ... 😑😐 تک فرزندم ! تک و توک عشق بابا و مامان 💔🥺 ولی به اون تک و توک دخترشون بعضی ها رحم نکردند و تعرض کردند ولی خدا انتقاممو گرفت عاشقتم ای خدااااا😏🦋 هر سوال داروسازی و پرستاری بپرسین 🤗 چون در درون این شغل ها پرورش یافتم پدر بحث های کنکور ۱۴۰۲ تگ کنید تنکس بیبی 🥺😏 

مهر 

عااالی مهربون خوش اخلاق و تو دل برو البته یکم نارسیسم 😂

دخترای مهر حدایی عالی هستن تا حالا مهر ماهی بد ندیدم

کسیم که دوسش دارم مهر ماهیه اون ۵ ام من ۹ام

دوستان اگر تاپیک دعوا ، حاشیه ای ، باحال ، اسکرین و از اینجور تاپیکا دیدید منم حتمااااا تگ کنیداااااا بوس بهتون😁💞💋           راستی اگر خدااآااایی نکرده روزی روزگاری من تعلیق شدم حتمااا به نی نی یار بگید برم گردونه🥰😉https://harfeto.timefriend.net/16389918687567

تیر 

حساس و زود رنج و نازک نارنجی

البته یکمم مهربون🥺

صدات مسکنه همه دردهامه عشقم                       یکی یدونه قلبم تا ابد عاشقتم🥺😍                                زود برگرد پیشم سربازم🥺😘
2051