2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

همچین پسری علاوه بر دروغگو بودن عقده ایم هست

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
2714
اره جديه من خيلى سردم توى رفتارم باهاش يعنى بخاطر همينه؟

بخاطر همینه دوست داره حسادت کردنتو ببینه بفهمه مهمه یا نه برات

باید به بعضی از آدمایی که فک میکنن فقط حرف خودشون درسته و بقیه خرن گفت شما درست میفرمایید 
٢٧ سالشه😑😑😑 به روش نيارم؟

نه چیوبه روش بیاری؟ حساسیت نداشتی گفته دخترهم هست تو جمعمون ویه جورکلاس گذاشته واسه خودش، بفهمه پیگیروجویای کارهاشم هستی که واویلا میگه چخبره واحساس سربودن میکنه، البته اینارومیگم چون دوستیدواول راهید وگرنه فرق میکردباکسی که عقدکرده یا توزندگیه طرفه

نه چیوبه روش بیاری؟ حساسیت نداشتی گفته دخترهم هست تو جمعمون ویه جورکلاس گذاشته واسه خودش، بفهمه پیگی ...

درست ميگى

الان به روش بيارم ميخواد بگه از كجا فهميدى

بفهمه با پيج فيك حتى دوستاشو چك ميكنم خيلى بد ميشه😑

كارِ خدا نَشُد نداره😍❤️
ازكجا ميدونى راست گفت؟ بيخيال. عزيزم خلاصه توى اين چيزا فقط قلبت باور كن به حرف هيج كس اعتماد نكن

نه راست گفت

يه جورى پرسيدم كه گفت همه رو 

تازه استورى هم زياد داشت اين دوستش

كلا پسرن…

كارِ خدا نَشُد نداره😍❤️
2706