2737
2734
عنوان

فرداباشوهرم چطور رفتارکنم؟

627 بازدید | 32 پست

سر یچیزای الکی و وسرخونوادش بحث کردیم اونم بهم توهین کرد گف خفه شو وگمشو واینا خلاصه بعدش تو قیاقه رفتیم منم یکم مقصر بودم ولی توقع نداشتم ب توهین برسه وازتوهینش خیلی عصبی و ناراحتم حالا از شانسم فردا صبح سفرمیریم با دوستا شوهرم و خانوماشون

نمیدونم باشوهرم چطور رفتارکنم بزنم ب بیخیالی یا سرسنگین باشم

ک البته حسم میگه صبح میاد اشتی میکنه

صبح خودش میاد منت کشی😂

دوستان اگر تاپیک دعوا ، حاشیه ای ، باحال ، اسکرین و از اینجور تاپیکا دیدید منم حتمااااا تگ کنیداااااا بوس بهتون😁💞💋           راستی اگر خدااآااایی نکرده روزی روزگاری من تعلیق شدم حتمااا به نی نی یار بگید برم گردونه🥰😉https://harfeto.timefriend.net/16389918687567

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

جلو دوستا صمیمی باش اصلا به روی هم نیارین

انسان غرق شود قطعا میمیرد! چه در دریا چه در رویا چه در دروغ چه در گناه  چه در خوشی چه در قدرت چه در جهل چه در انکار چه در حسد چه در بخل انسان بودن به تنهایی یک دین خاص است
2738

هرجوری هستی فقط جلو بقیه ناراحتیت نو بروز نده

هیچی به اندازه جاری زشت به آدم  اعتماد بنفس نمیده با خودم  عهد بستم  به هیچ عنوان داخل تاپیک های  ناراحتی و انرژی - نرم، هیچی مهم تر از آرامش ذهنِ عزیزم نیست آخه جدیدا مد شده میرید بیرون جشن تفریح مهمونی و مسافرت ، کرونارو این ور اون ور جابجا میکنید توجیه همتونم اینه که ما با رعایت پرتوکل های بهداشتی رفتیم تفریح آره جون عمتون کاش نسل انسان های بی‌شعور زودتر منقرض میشد🤣

هیچوقت جلوی دیگران طوری رفتار نکن که بقیه بفهمن قهرین

اگه اونم پیش قدم نشد یکم کوتاه بیا نزار سفرتون زهرمارتون بشه

صدات مسکنه همه دردهامه عشقم                       یکی یدونه قلبم تا ابد عاشقتم🥺😍                                زود برگرد پیشم سربازم🥺😘
2706