2726
عنوان

دلم واسه خودم میسوزه 😞😔😔

289 بازدید | 19 پست

خیلی طولانیه اما روونه شاید حرف دل خیلیا :

😔

چقد بچه بودی دختر ،خاک تو سرت چقد ساده ای تو 

دیدی چجوری راحت عاشق شدی ،چقد صاف و ساده

بخدا ک تو تموم عالم کسی به اندازه تو ساده نیس 

همه نی نی سایت ،اصلا همه دنیا بفهمن داستانت چیه ،بفهمن چیا تو فکرت بود بهت میخندن ،اره خجالت میکشم حرف بزنم 

بچه ها امشب قلبم انگار دو تیکه شد ،اره خدا قلبم

چجوری عاشق شدم، یادمه بچه تر ک بودم تو حال و هوای نوجوونی میگفتم ادم ممکنه عاشق شه ولی میتونه بدون عشقش دووم بیاره 

اره راست میگفتم الان زنده ام از نظر جسمی شاید از همیشه سرحال تر ،حتی مثل زمان کنکور ک روزی صدبار ارزوی مرگ داشتم ،حتی دلم نمیخواد بمیرم 

میدونی چرا ؟ حس میکنم روحم مرده 

اره مردم 😔 نمیدونم یه روزی ازدواج میکنم یا ن 

اما مطمئنم دلم دیگه واسه کسی نمی لرزه ،اما مشکلم این نیس

میدونی مشکل کجاس ،اینه ک اون ادمی ک اینقد دوسش داشتم ،دیگه دلم واسه اونم نمیلرزه 

نمیتونم ازش بگذرم 

باورم نمیشه اون نگاه پر احساسم قراره پر کینه بشه

اره روزای خوشتو بکن ،تو روحمو کشتی 

لنتی من که کاریت نداشتم ،چرا اومدی تو سرنوشتم

چرا یه کاری کردی عاشق شم ،ک اخرش ول کنی بری

😔😞 الان به یه جایی رسیدم نمی تونم هیچو باور کنم

نمیبخشمت ،هیچ وقت ،بخدا اگه اه من قبل خودم بیاد سراغت شانس اوردی 😞 

فقط تنها ارزوم یه چیزه الان یا الزایمر بگیرم یا برگردم به عقب و نزارم هیچ وقت قدم نحست بیاد تو زندگیم 

من برعکس همیشه ک میبخشیدم و فراموش نمی کردم این بار فراموش میکنم اما نمیبخشمت

خدایا فقط تو رو دارم ،مرسی که هوامو داری ،من تا ابد عاشقتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

🥺🥺🥺

از حال خوبی برخوردارم که به‌ شدت بوی رد دادن میده🖤  خدا تصمیم گرفت منو بکشه برا همین زنده نگه ام داشت! امیدوارم بفهمی چی میگم ولی نفهمی.🙄🕯🫀   https://harfeto.timefriend.net/16412274116285  ‌‌‌‌‌‌‌              نه قضاوت کن، نه قضاوت قضاوت!        حالا زیادم خل نیستم😂 منظورم از این جمله اینه که نه کسی رو قضاوت کن نه خیلی حرف دیگران برات مهم باشه، اونقدر که همش از قضاوت شدن بترسی و مدام بگی قضاوتم نکنید، یا هر چرت و پرتی رو بشنوی و بگی نه من قضاوت نمیکنم، هر چیزی حدی داره🥲                  من میدونم گاهی نباید وقتی دارم به دردودل های کسی گوش میکنم بهش بگم: ۱: من یا خیلیای دیگه از تو بدبخت تریم اینکه چیزی نیست.! چون پیش اومده این حرف رو شنیدم و ناراحت شدم و به این درک رسیدم که شاید یه چیزی برا کسی درد باشه ولی برای کسی دیگه هیچ! و توان و تحمل ادما با هم فرق داره. فکر نمیکردم فقط به مورد ۱ ختم شه ولی متاسفانه چیز دیگه الان تو ذهنم نیست😐💔خلاصه که سعی میکنم حرفتو گوش بدم بدون اینکه ناراحت ترت کنم.   و اینکه اگه تنبلی و بدون برنامه و از خودت شاکی، شاید بتونم کمکت کنم💕   من میدونم اون دنیا خدا هممون رو یه جا نگه میداره میگه خبببب این قسمت مخصوص قضاوت ها توهین ها و تهمت ها و دل شکستن هاییه که تو نی نی سایت داشتین😁😝😂من شوخی گفتم ولی تو عاقل باش و جدی بگیر☺  لطفا با شعار امر به معروف و نهی از منکر، افسار پاره نکنید. خودتونم میدونید شماهاا یه مشت مذهبی نمای عقده اید و مذهبی های واقعی مثل آدم نصیحت میکنن نه مثل شما. آیا میدانید با هر تاپیکی که برا حجاب میزنید هزاران نفر رو به سمت حجاب هدایت میکنید و محجبه میشن؟😅 آخه چقدر شما پاکدامن و مطهر و نجیبید چقدررررر🤣🤣🤣اصلا هم عقده ای نیستید و دعوا دوست ندارید☺😂
2728

تف ب هرچی عشقه 💔💔🚶🏻‍♀️

•دنیایِِ آرزوهام تو چشمایِ هیزٍ تو نیست :/                          •اگع الماس نباشع برا من نیست:/                                             •و در آخر هیچکس ب زیبایی حرفهایش نبود!:/                                     ○آدم تنها باشع ب "خ♡دا" نزدیک ترع○
عزیزم منم حس و حال تو رو دارم💔😔حتا نمیدونه چقد دوسش دارم😪🖤

مثل من 

اما حس میکنم من ضرر نکردم ،اون ضرر کرد 

چون هیچ کی دیگه مثل من نمیتونه دوسش داشته باشه😔

مثل من  اما حس میکنم من ضرر نکردم ،اون ضرر کرد  چون هیچ کی دیگه مثل من نمیتونه دوسش داشت ...

میدونم عزیزم دیقا عین منی 💔🙁 خدا کمکت کنه درکت میکنم 

‏من دیگه نمیدونم چی درست و چی غلطه؛ شانسی دارم ادامه میدم زندگیمو😐

نمیدونم چی بگم میدونم سخته منم همین یه هفته پیش همین حالو داشتم آرزوی مرگ میکردم جدایی عذاب اوره حس خواسته نشدن از اون عذاب اورتره واسه آرامشت دعا میکنم دوستم😔

امیدوارم مثل یه پدرکه بچشو بایه قشنگتر عوض نمیکنه کسی بیاد تو زندگیتون که اونم هیچکس رو به بودن شما ترجیح نده😊

خدا بهت صبر بده من الان ۳ ماهه عشقم و ندیدم دارم میمیرم چه برسه به تو والاه درد دوری از هرچیزی بدتر و سخت تره سعی کن دوباره به زندگیت برگردی هیچوقت هیچوقت خودت و نباز عزیزم به قول حافظ دور گردون گر دوروزی بر مراد ما نرفت    دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور 

نمیدونم چی بگم میدونم سخته منم همین یه هفته پیش همین حالو داشتم آرزوی مرگ میکردم جدایی عذاب اوره حس ...

دقیقا 

مرسی عزیزم 

2706