2726
عنوان

شماها با شوهراتون چه قدر نزدیکید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 735 بازدید | 39 پست
جفت مذهبیم هستیم. ولی من کجا اون کجا. من اهله ارتباط با نامحرم نبودم. ولی نامزدم بوده. یه چی ...

مثلا من اهل مجلس مختلط نیسم اون هس 

اشکالی نداره؟ حالا اون نمیره

ولی نگرانم کرده

کاربرقدیمی هستم میشه برای رسیدن به حاجتم یه صلوات بفرسی🌱(اینجا سایت تبادل نظر هست پس دوست عزیز اگه نظرم رو دوست نداشتی گزارش نزن)
منم مثل شماست اعتقادم به نماز اول وقت.باز خداروشکر شما همسرتون نمازشون قضا نمیشع و اعتقاد دارن ب نما ...

کار خوبی کردی 

وقتی خودت نماز خونی با فرد بی نماز نمیشه کنار اومد 

من نسبت به کسایی که نماز نمیخونن حس بدی دارم یه جورایی بدم میاد ازشون

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کار خوبی کردی  وقتی خودت نماز خونی با فرد بی نماز نمیشه کنار اومد  من نسبت به کسایی که ن ...

حالا یه سری ها اعتقاد دارن به نماز اما از سر تنبلی کاهل نمازن و نمیخونن.

ولی این خواستگارم میگفت کلا اعتقادی به نماز نداره .....

بابا گره ای که با دو رکعت نماز و یکم دلبری کردن از خدا باز میشه رو چرا با دست و دندون می افتی به جونش ؟!
2728

پسر عمه من خانواده مذهبى داشت فوق مذهبى ولى خودش نه نماز ميخوند نه زياد اهميت ميداد به مسائل مذهبى دخترى نبود تو شهر اين باهاش رل نزده باشه ١٤-١٥ سالگى تو فاز حرف ها و كاراى جنسى بود ازارش به ما دختراى فاميل هم ميرسيد

بعد رفت با يه دخترى اگه بگم از مذهبى ترين دختراى شهر دروغ نگفتم دختره حافظ قران بود درسخوووووون خانواده فوق مذهبى خودش تو اون سن كم مربى قران و فلان و فلان و فلان ازدواج كرد

ما همه شاخ دراورده بوديم چيزى هم نميتونستيم به دختره بگيم حتما ميفهميدن ما گفتيم دعوا ميشد

خلاصه بگم بعد ٧ سال طلاق گرفتن اونم طورى كه همه دهنا باز مونده بود دختره بى خبر يهو رفت طلاق غيابى گرفت  دادگاه نامه داد به پسرعمه ام كه بيا كليد بده تا دختر بياد جهيزيه اشو جمع كنه هركى از فاميل هم ميرفت با دختره حرف ميزنه دختره كل وارد بحث نميشد با چند نفر هم كه حرف زده بود قسمشون داده بود به كسى نگن اصل قضيه رو ولى اونا بعد صحبت با دختره ميگفتن هيچى نميتونيم بگيم فقط بدونيد هركى ديگه جاى اون بود زودتر از اينا طلاق گرفته بود باز به مرام اين دختر

خلاصه اختلاف اعتقادى خيلى مهمه خيلى

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر
علت نرفتنت چیه؟

خب مشروب و عرق هست

حجاب رعایت نمیشه زنا لخت 

شبیه پارتی😐

کاربرقدیمی هستم میشه برای رسیدن به حاجتم یه صلوات بفرسی🌱(اینجا سایت تبادل نظر هست پس دوست عزیز اگه نظرم رو دوست نداشتی گزارش نزن)
این دختره خوبو از کجا پیدا کرد. داستان یکم شبیه به منو نامزدمه 😥

نميدونم از كجا پيدا كرد

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر
نه برو نه بزار بره.  توی مجلس فساد. ا

یه بار رفتم نمیدونستم یعنی فقط گریه نکردم

از اول مختلط همه توهم توهم 

همه لخت اصلا یادم میاد دلم گریه میخاد

حالا اون میگ زیاد خشک مذهبی نباش 

ولی از الان شرط گذاشتم نره گفت قبول

ولی باز میترسم به مشکل بخوریم

علت نرفتنت چیه؟

من نماز میخونم البته نه خیلی مسلط وبه موقع ولی شوهرم اصدا نمیخونه.من اهل حمام رفت زیادم  مسواک زدنِ حوب ولی اونو همیشه باید مجبور کنم تاانجام بده.داخل ماشین همیشه کثیف وپرآشغاله واون براش مهم نیست ولی برای من مهمه اون سیگار میکشه ولی من یک عمر حرص خوردم برای این کارش قبل ازدواجمون نگفت سیگاریم وانگارم نبود خیلی خیلی کم چندبار کشیده بوده انگار.اون کلا شلخته س وآدم گیری نیست ولی من برعکسم.

2706