2237
2217
عنوان

شماها با شوهراتون چه قدر نزدیکید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 725 بازدید | 39 پست

پسر عمه من خانواده مذهبى داشت فوق مذهبى ولى خودش نه نماز ميخوند نه زياد اهميت ميداد به مسائل مذهبى دخترى نبود تو شهر اين باهاش رل نزده باشه ١٤-١٥ سالگى تو فاز حرف ها و كاراى جنسى بود ازارش به ما دختراى فاميل هم ميرسيد

بعد رفت با يه دخترى اگه بگم از مذهبى ترين دختراى شهر دروغ نگفتم دختره حافظ قران بود درسخوووووون خانواده فوق مذهبى خودش تو اون سن كم مربى قران و فلان و فلان و فلان ازدواج كرد

ما همه شاخ دراورده بوديم چيزى هم نميتونستيم به دختره بگيم حتما ميفهميدن ما گفتيم دعوا ميشد

خلاصه بگم بعد ٧ سال طلاق گرفتن اونم طورى كه همه دهنا باز مونده بود دختره بى خبر يهو رفت طلاق غيابى گرفت  دادگاه نامه داد به پسرعمه ام كه بيا كليد بده تا دختر بياد جهيزيه اشو جمع كنه هركى از فاميل هم ميرفت با دختره حرف ميزنه دختره كل وارد بحث نميشد با چند نفر هم كه حرف زده بود قسمشون داده بود به كسى نگن اصل قضيه رو ولى اونا بعد صحبت با دختره ميگفتن هيچى نميتونيم بگيم فقط بدونيد هركى ديگه جاى اون بود زودتر از اينا طلاق گرفته بود باز به مرام اين دختر

خلاصه اختلاف اعتقادى خيلى مهمه خيلى

فقط 19 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه
علت نرفتنت چیه؟

خب مشروب و عرق هست

حجاب رعایت نمیشه زنا لخت 

شبیه پارتی😐

کاربرقدیمی هستم میشه برای رسیدن به حاجتم یه صلوات بفرسی🌱(اینجا سایت تبادل نظر هست پس دوست عزیز اگه نظرم رو دوست نداشتی گزارش نزن)
پسر عمه من خانواده مذهبى داشت فوق مذهبى ولى خودش نه نماز ميخوند نه زياد اهميت ميداد به مسائل مذهبى د ...

این دختره خوبو از کجا پیدا کرد.

داستان یکم شبیه به منو نامزدمه 😥

🌹 برای روا شدن حاجتم دعا کنید🌹دیگه حاجتی ندارم نمیخواد دعام کنید👺

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

این دختره خوبو از کجا پیدا کرد. داستان یکم شبیه به منو نامزدمه 😥

نميدونم از كجا پيدا كرد

فقط 19 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه
2240
نه برو نه بزار بره.  توی مجلس فساد. ا

یه بار رفتم نمیدونستم یعنی فقط گریه نکردم

از اول مختلط همه توهم توهم 

همه لخت اصلا یادم میاد دلم گریه میخاد

حالا اون میگ زیاد خشک مذهبی نباش 

ولی از الان شرط گذاشتم نره گفت قبول

ولی باز میترسم به مشکل بخوریم

کاربرقدیمی هستم میشه برای رسیدن به حاجتم یه صلوات بفرسی🌱(اینجا سایت تبادل نظر هست پس دوست عزیز اگه نظرم رو دوست نداشتی گزارش نزن)
یه بار رفتم نمیدونستم یعنی فقط گریه نکردم از اول مختلط همه توهم توهم  همه لخت اصلا یادم میاد ...

کیان حالا؟ قطع رابطه کن از دو طرف .

علت نرفتنت چیه؟

من نماز میخونم البته نه خیلی مسلط وبه موقع ولی شوهرم اصدا نمیخونه.من اهل حمام رفت زیادم  مسواک زدنِ حوب ولی اونو همیشه باید مجبور کنم تاانجام بده.داخل ماشین همیشه کثیف وپرآشغاله واون براش مهم نیست ولی برای من مهمه اون سیگار میکشه ولی من یک عمر حرص خوردم برای این کارش قبل ازدواجمون نگفت سیگاریم وانگارم نبود خیلی خیلی کم چندبار کشیده بوده انگار.اون کلا شلخته س وآدم گیری نیست ولی من برعکسم.

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2050
کیان حالا؟ قطع رابطه کن از دو طرف .

فامیل درجه یک بود عروسیش

میدونست مذهبی هسیم نگفت مختلطه رفتیم سوپرایز شدیم

عاره قطع رابطه کردم دیگ عروسی هاشون نرفتم

من نماز میخونم البته نه خیلی مسلط وبه موقع ولی شوهرم اصدا نمیخونه.من اهل حمام رفت زیادم  مسواک ...

اره بابا همه باهم اختلاف دارند. چند ساله زندگی کردید؟

یه قسمتو بپذیر و همینطوری که هست قبول کن.

ویه قسمتو باهاش حرف بزن که تغییر بده. چیزهای مهمو

من نماز میخونم البته نه خیلی مسلط وبه موقع ولی شوهرم اصدا نمیخونه.من اهل حمام رفت زیادم  مسواک ...

سخت نیس خسته نمیشی؟

سخت نیس خسته نمیشی؟

چرا خیلی خسته میشم.فکرشو بکن همش باید بگم این کارو بکن اینکارو نکن.مثلا اون همش پارچو سر میکشید من هی میگم لیوان گذاشتم بااون بخور

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2239
تو این مدت چقدر تغییر کرد. که زیاد باهمید که

هیچ تغییری نکرده فقط وقتی میادخونه حتما پاهاشو میشوره .قبلنا مقاومت میکرد.این تغییرش بود.شبا دیر میخوابه صبح دیر پامیشه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هیچ تغییری نکرده فقط وقتی میادخونه حتما پاهاشو میشوره .قبلنا مقاومت میکرد.این تغییرش بود.شبا دیر میخ ...

خودت کی میخکابی

خودت کی میخکابی

معمولا ۱۲ونیم میخوابم امشبم مهمونی بودیم ولی اون همش جلو تلویزیونه.وای نمیدکنی اول ازدواجمون چه عذابی سراین که نمیگفت پاشو بریم بخوابیم وتنها پای  تی وی خوابش میبرد میکشیدم.میگفت تواتاق خواب دلم میگیره نمیخوابم.البته الان دیگه اتاق خواب میخوابه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2241