2204
2217
خب اگه قراره بچه رو بدن خانواده ای که باهاش بد برخورد کنه و کتک بخوره پرورشگاه بهتره. ما که دوتا بچه ...

ببین من منظورم اینه که اونام میتونن برن تو یه خانواده معمولی بزرگ بشن . 

منو لایک نکنید
نمیشه تا جای کسی باشی قضاوت کنی من دو بار اون بچه رو دیدم واقعا غیر قابل کنترل و تحمل بود بی نهایت پ ...

بچه رو قبل این که تحویل پدر و مادر بدن اجازه میدن ببرین دکتر و روانپزشک و مشاور کلی بچه رو تایید کنن که سالمه مشکل جسمی یا رفتاری نداره که از این اتفاقها پیش نیاد.

تو رو خدا آرزوهای خودتون رو به بچه‌ها تحمیل نکنید. همه قرار نیست مهندس و دکتر بشن.

من بچه‌ام رو توی کلاس‌های مهارتی مثل داستان نویسی، تئاتر اونم با لیلی رشیدی و حتی دایناسورشناسی فرستادم تا همه چیز رو تجربه کنه و علاقه خودش رو پیدا کنه.

کلاساشون خیلی باحال و جالبه و تنها کلاسیه که پسرم خودش با علاقه شرکت میکنه.

اینم لینک دوره هاشون اگه خواستی یه نگاهی بهشون بنداز.

ما پدر مادر داشتیم ولی آیا همیشه با ما خوب برخورد شد ؟ کتک نخوردیم ؟؟

عزیزم بنظرتون روح و روان این بچه ها ( به هر دلیلی پدر و مادرشون که عزیزترین کسشون بوده ولشون کرده و اونا مدام به چرایی این موضوع فکر میکنن) با روح و روان ما یجور هست؟ شما یه آدم سالمو بزنی با یه ادم بیمار و ناتوان رو بزنی آسیبی که میبینن یکی نیست 

هرچند ماها هم با مشکلات بزرگ شدیم با هزارتا مسئله بزرگ شدیم ولی اونا اگر بخوان برن توی خانواده ای که کتک بخورن خیلی خیلی بیشتر صدمه ی روانی میبینن تا کسی که از پدر و مادر واقعیش کتک بخوره

اگه شمام ساکن خارج از کشوری و رد شدین میتونید تو ایران با هزینه خودتون بچه رو به امین موقت بسپارین ک ...

نه من تا یکسال دیگه میرم از ایران و تصمیمم اینه پیش خودم باشه از یکی از مراکز بهزیستی شرایطو پرسیدم انگار نشده . چون منو همسرم کلا تصمیم نداریم فرزندی خودمون بذنیا بیاریم و دوست داشتیم از ایران دوتا بچه ببریم که انگار نمیشه 

2215
بچه رو قبل این که تحویل پدر و مادر بدن اجازه میدن ببرین دکتر و روانپزشک و مشاور کلی بچه رو تایید کنن ...

من مراحلشو نمیدونم مطمئنا طی کرده بودن که بچه رو تحویل گرفتن بنده خداها ۲۱ سال بود که ازدواج کرده بودن و بچه نداشتن خودشون خیلی مشتاق بودن یه اتاق فوق العاده برای بچه درست کردن تلاش خودشونو کردن ولی بچه اصلا راه نمیومد

نه من تا یکسال دیگه میرم از ایران و تصمیمم اینه پیش خودم باشه از یکی از مراکز بهزیستی شرایطو پرسیدم ...

اگر خودتون مشکل بچه دار شدن نداشته باشین آره میرید ته لیست ولی برای خروجش بعد از این که شناسنامه به اسمتون صادر شد مشکلی نباید باشه.

من یک بچه چشم رنگی دختر میخام کسی داره بگه از ایرانم دارم میرم 

به نام خدای مهربان … سلام . چقدر اکانت بزنم قطع شه بسه ✋🏻😐✋🏻😐نی نی یار رحم …هرکی مرا قطع کاربری نماید حلال نخواهم کرد✋🏻✋🏻🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒من ۲۷ ساله ام ، متاهلم ، بچه ندارم و بعید خواهد بود بچه بیاورم نمی دانم !!!!! من عاشق لوبیا پلو و دکتری هستم برای همین اسمم این شد . 🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒اینجا دفتر خاطرات من هست و اتفاقات روزمرگی را اینجا قرار می دهم ، با من دعوا نکن چون من اصلا نمی خوانم تورا . اگر مرا خواندی و امضای مرا بدان سوره بقره دوای بسیار دردهای شماست 🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒انشاالله کلا شادی باشد زندگیت خدانگهدار تا نوشته بعدی اضافه کنم🤣🍒🍒🍒🍒😍😍😍✋🏻✋🏻✋🏻✋🏻خوشحال میشم پیجمو دنبال کنی از حقایق زیاد که تجربه خودم گفتم داخلش نوشتم ضمن اینکه روش های پاکسازی و رفع سنگینی رو هم براتون میزارم و انجامشم میدم حتما فالو کن ضرر نمیکنی :))))) اینستا nooooray1400
نه من تا یکسال دیگه میرم از ایران و تصمیمم اینه پیش خودم باشه از یکی از مراکز بهزیستی شرایطو پرسیدم ...

شما مثل مایید😂😂🤦‍♀️

به نام خدای مهربان … سلام . چقدر اکانت بزنم قطع شه بسه ✋🏻😐✋🏻😐نی نی یار رحم …هرکی مرا قطع کاربری نماید حلال نخواهم کرد✋🏻✋🏻🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒من ۲۷ ساله ام ، متاهلم ، بچه ندارم و بعید خواهد بود بچه بیاورم نمی دانم !!!!! من عاشق لوبیا پلو و دکتری هستم برای همین اسمم این شد . 🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒اینجا دفتر خاطرات من هست و اتفاقات روزمرگی را اینجا قرار می دهم ، با من دعوا نکن چون من اصلا نمی خوانم تورا . اگر مرا خواندی و امضای مرا بدان سوره بقره دوای بسیار دردهای شماست 🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒انشاالله کلا شادی باشد زندگیت خدانگهدار تا نوشته بعدی اضافه کنم🤣🍒🍒🍒🍒😍😍😍✋🏻✋🏻✋🏻✋🏻خوشحال میشم پیجمو دنبال کنی از حقایق زیاد که تجربه خودم گفتم داخلش نوشتم ضمن اینکه روش های پاکسازی و رفع سنگینی رو هم براتون میزارم و انجامشم میدم حتما فالو کن ضرر نمیکنی :))))) اینستا nooooray1400
عزیزم من ۲۵ سالمه ، هیچ زمینی هم به نامم نیست . نه تنها من بلکه هیچ کدوم خواهر برادر هام . مگه بزرگ ...

دقیقا 

2050
یه چیز مثبت دیگه هم هست اگر مادر بچه رو حتی یک دقیقا تنها بداره یکسال زندان داره. تحت هیچ شرایطی ن ...

شاغل باشع چی

الو سلام!من از پروانه ها هستم🦋🌱 گزارش دارم از این سرزمین 🪐🌖همه ازپرواز ما خستن✨💔 درد و از هر طرف بخونی بازم درد ⭕️                              همه چی بر میگرده به ریشه و ذات. 

منم از بهزیستی بچه گرفتم امروز یک ماهه اومده خونمون.تو این راه اذیت شدم با وجود شرایط مالی و تحصیلی و شغلی خوب که داشتیم.ولی خدا رو شکر که سخت میگیرن 

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
2239
منم از بهزیستی بچه گرفتم امروز یک ماهه اومده خونمون.تو این راه اذیت شدم با وجود شرایط مالی و تحصیلی ...

ميتونين براش پاسپورت بگيري براي مسافرت ببريش خارج از كشور ؟

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
ميتونين براش پاسپورت بگيري براي مسافرت ببريش خارج از كشور ؟

والا فعلا قصد این کارو ندارم به خاطر این در موردش پرس و جو نکردم.

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
من خودم بچه ی پرورشگاهم الان ازدواج کردم  دست همتون رومی بوسم که به فکر بچه های بهزیستی هستید ...

خدا کنه دختر منم مثل شما قدر دان باشه...ما هم از شماها ممنونیم که به زندگی ما عشق و امید می بخشید‌از وقتی دختر ما اومده زندگیمون کلا عوض شده.پر از عشق و شور شده  

1718