2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم از بهزیستی بچه گرفتم امروز یک ماهه اومده خونمون.تو این راه اذیت شدم با وجود شرایط مالی و تحصیلی و شغلی خوب که داشتیم.ولی خدا رو شکر که سخت میگیرن 

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
2728
منم از بهزیستی بچه گرفتم امروز یک ماهه اومده خونمون.تو این راه اذیت شدم با وجود شرایط مالی و تحصیلی ...

ميتونين براش پاسپورت بگيري براي مسافرت ببريش خارج از كشور ؟

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
ميتونين براش پاسپورت بگيري براي مسافرت ببريش خارج از كشور ؟

والا فعلا قصد این کارو ندارم به خاطر این در موردش پرس و جو نکردم.

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
من خودم بچه ی پرورشگاهم الان ازدواج کردم  دست همتون رومی بوسم که به فکر بچه های بهزیستی هستید ...

خدا کنه دختر منم مثل شما قدر دان باشه...ما هم از شماها ممنونیم که به زندگی ما عشق و امید می بخشید‌از وقتی دختر ما اومده زندگیمون کلا عوض شده.پر از عشق و شور شده  

خواهر منم بعد از 6 سال نوبت الان تو مرحله مصاحبه هست. خیلی هر مرحله رو فاصله میندازن. دعا کنید هرچی ...

کدوم شهر هستید؟ من تهرانم کلا دو سال و نیم طول کشید 

منم از بهزیستی بچه گرفتم امروز یک ماهه اومده خونمون.تو این راه اذیت شدم با وجود شرایط مالی و تحصیلی ...

مطمئنم تااخر سال خودت باردار میشی

هرآدمی که باهاش روبه رو میشیم مشغول جنگیدن با نبردیِ که ماهیچی ازش نمیدونیم! یکم « مهربون تر » باشیم
نه من تا یکسال دیگه میرم از ایران و تصمیمم اینه پیش خودم باشه از یکی از مراکز بهزیستی شرایطو پرسیدم ...

من چند نفر رو دیدم که بچه گرفتن و خارج بردن زندگی میکنن...مراحل سخت هست ولی شدنیه

2706