2733
2734
عنوان

شما بودین جواب پدرشوهرتونومیدادید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 534 بازدید | 30 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تو اتاق جدا چطوری پدر شوهرت دیدتت اصلا خودش چرا بیدار بوده لابد داره خودشو میگه 

😀😀😀😀😀😀

اگه باشوهرت مشکل نداری گور بابای حرف بقیه به زندگیت بچسب زودتر عروسی کنین تا نخای خونه پدر شوهر بمونی 

میشود برای بیقراری دلمـ خدا خدا کنی ؟؟؟..ماهیچ،الہـی همه تو....🙏🏻🙏🏻🙏🏻برای مامان شدنم یه صلوات میفرستین 🙏🙏

عزیزم چرا همه چیز رو با هم قاطی میکنی؟الان چه ربطی داشت که کی خونه خرید.رفتار پدر شوهرت چه ربطی به پسرش داره که اون از چشمت افتاده؟

وقتی خودتون خونه دارید چرا شب جایی میمونید؟برید سر بزنید و بر گردید تا احترامتون حفظ بشه.

هیچ وقت هم جواب بزرگتر رو نده.

حرفا رو نشنیده بگیر تا دلخوریا کمتر بشه

2738
یهو میومد اتاق

پس قفل در برا چی گذاشتن شبا در قفل کنین به کاراتون برسین 😉

میشود برای بیقراری دلمـ خدا خدا کنی ؟؟؟..ماهیچ،الہـی همه تو....🙏🏻🙏🏻🙏🏻برای مامان شدنم یه صلوات میفرستین 🙏🙏
تو اتاق جدا چطوری پدر شوهرت دیدتت اصلا خودش چرا بیدار بوده لابد داره خودشو میگه  😀😀😀😀😀😀 ...

وای اصلا خیلی خانواده بی فرهنگی هستن متنفرم ازشون کاری کردن شوهرم واتساپمم پاک کرد نه خودش هم پامیشد صبح ۵یهو میومد تو بره حموم میدید 

سُکوت‌اَزمااِحساس‌ِزِرَنگی‌اَز‌شُمآ!:)😎
عزیزم چرا همه چیز رو با هم قاطی میکنی؟الان چه ربطی داشت که کی خونه خرید.رفتار پدر شوهرت چه ربطی به پ ...

منظورم اینه بعضیا نپرن بهم چرا دوران عقد خونه مادرشوهدتی خواستم بگم خونه خودمم 

پس قفل در برا چی گذاشتن شبا در قفل کنین به کاراتون برسین 😉

پدرش بی فرهنگه یبار حالم بد بود بالا می‌آوردم به شوهرم برگشته میگه حاملش نکردی؟کار دستمون ندادی

خود شوهرت چطوره به هر حال زیر دست همین خانواده بزرگ شده؟

نه خیلی بیشرفه امروز رفتم لیزر برای صورتم بارون می‌بارید گفتم کاپشنتو بپوش دنبال مده همش فقط یه دورس پوشید اونم خیس شد تو راه اینقدر غر زد وای الان مریض میشم وای فلان میشم رفتیم تو آدم زیاد بود اونجا استرس وارد میکرد وای چقدر آدم زیاده

2706