2726

من فقط ۹ماه بیشتر نیست عقد شدم تو این ۹ماه نزدیک ۳۰بار خانوادش ببهم بی احترامی کردن دعوا کردن تصمیمم جدیه فقط منتظر بابامم به شوهرمم گفتم از دست تو خانواده بی فرهنگت خسته شدم ولم کنید برم من با شوهرم امروز رفتم دکتر بماند که تو راه چقدر اذیتم نکرد همش دلشوره گرفتم بعد مامانش زنگ زد بیاید خونه ما عقدم خونمونو با کمک خانوادم خریدیم من از خانوادم ۹ساعت دورم حدود یماه پیش که خونه مادرشوهرم بودم شوهرم ساعت۵صبح میره سرکار چراغ روشن میکنه بعضی وقت ها خوابم میپره گوشی بازی می‌کنم پدرشوهرم دیده وداشت بهم تیکه میپروند برادرشوهرم گوشی دستش بود پدرشوهرم بهش گفت بسه دیگه چقدر با گوشی بازی میکنی برمیدارم بشکنمش ها بعد گفت اصلا یه وضعیه طرف ساعت ۵باگوشی ورمیره اس ام اس بازی میکنه برادرشوهرمم گفت من کی ساعت۵صبح با گوشی بازی می‌کنم پدرشوهرمم گفت تورو نمیگم یکی دیگرو میگم بچه ها شما جای من بودید چیکارمیکردید

سُکوت‌اَزمااِحساس‌ِزِرَنگی‌اَز‌شُمآ!:)😎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو اصل مطلب رو ول کردی گیر دادی به یه حرف اون

به نظرم فعلا مشکلات بزرگ تری داری

صدات مسکنه همه دردهامه عشقم                       یکی یدونه قلبم تا ابد عاشقتم🥺😍                                زود برگرد پیشم سربازم🥺😘
2728

آخه من ساعت ۵صبح با کی اس ام اس بازی کنم با همینکاراشون شوهرمو از چشمم انداختن یادم نمیره مادرش به شوهرم گفت زنت دوسپسر داره لابد گوشی دستشه درحالی که نه وات دارم نه اینیستا فقط یه نی نی سایت میام

سُکوت‌اَزمااِحساس‌ِزِرَنگی‌اَز‌شُمآ!:)😎
2706