2726
خوشبحالت. دکترای من که میگن امکان داره تا چن سال دیگه یائسه ی زودرس پیداکنی میگن وقتت خیلی کمه واس ...

انشاالله ک نتیجه میگیری عزیزم

من این ماه دومه ک اقدام کردم الهی ک همه ی منتظرا ب زودی دلشون شاد بشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حقیقتش ازینم میترسم که مجبور بشم کل وقت و زندگیمو بزارم پای بچه😕 من هرکیو دور و برم دیدم از وقتی بچ ...

اون بچه یه جزئی از خودته.. انگار خود کوچیکتو داری میبینی یه کم هم که از آب وگل دربیان وقتت آزاد میشه

نه عزیزم اینجوری هم نیست من خودم یه دختر ۹ ساله دارم.هیچ وقت بچم منو از زندگی و خودم ننداخته.تفریحم ...

ای جان،خداحفظش کنه،

تازه دکتر بمن گفته شاید خیلی دیر باردار شی یا اصلا نشی😕

پس برم تو کارش ببینیم چی میشه...

چند روز بعد پریود بهترین زمانه؟

2728
رفتی دکتر؟ چندماهه اقدامی؟

بهمن میشم یک سال

دو ماه اول اقدام رفتم چکاب گف سالمی و خندید گفت زود اومدی تا یسال طبیعیه

ماه پیش صبرم سر اومد دکترمو عوض کردم گف شوهرتم باید چک بشه

ک دیدم بلهه اقا تحرک صفر دارن

عمل واریکوسل کردیم

خودمم قرص پرولاکتین خوردم این ماه

در کل از وقتی فهمیدم شوهرم تحرکش صفر بوده امیدم بریده

دکتر گفته اسفند بریم دوباره تکرار اسپرم

ک ببینیم خوب شده یا نه

انشاالله ک نتیجه میگیری عزیزم من این ماه دومه ک اقدام کردم الهی ک همه ی منتظرا ب زودی دلشون شاد بشه

الهی امین🤲🏻

⏳زمان، خیلی زودترازاون چیزی که فکرمیکنیم میگذره.                    سالهامثل یه چشم برهم زدنی تموم میشه وازتمام روزها،ساعت ها ولحظه هافقط چندخاطره توذهن هرآدمی میمونه💔                   بچه هاجون میشن،جووناپیر وپیراهم میمیرن.                         آدماتاوقتی کسی روازدست ندادن فکرمیکنن سختیای دنیا بی پولیه،دوریه،انتظاره و......                                                        ولی امان،             امان ازروزی که عزیزی روازدست میدی تاااازه میفهمی آخرسختیای دنیاکجاست، هرلحظه احساس میکنی دلت میخوادبترکه ازدوریش، ازندیدن دوبارش وازدیگه نشنیدن صداش  ودلت میسوزه ومیسوزه تاآخرروززندگیت.......
عکس رنگی درد داشت؟؟؟ هزینه اش چقدر شد؟؟؟ 

نه گلم اصلا دردنداشت.هزینه خود عکس ۳۵۵ .داروهاش ۱۹۵

از اونی كه ميگفت به خاطرت با كُل دنيا ميجنگَم چه خبر؟هنوز داره ميجنگه يا شهيد شُد؟  
بهمن میشم یک سال دو ماه اول اقدام رفتم چکاب گف سالمی و خندید گفت زود اومدی تا یسال طبیعیه ماه پیش ...

بنظرت من همون اول شوهرمو بفرستم ازمایش؟

منم ۳۰سالمه، ۱سال وایستم ببینم میشه یا نمیشه بعد اون بره ازمایش،

خو همون اول بفرستم

بهمن میشم یک سال دو ماه اول اقدام رفتم چکاب گف سالمی و خندید گفت زود اومدی تا یسال طبیعیه ماه پیش ...

انشاالله نتیجه ببینی . 

چقدر هزینه کردی؟

میشه برای برآورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستی. 
ای جان،خداحفظش کنه، تازه دکتر بمن گفته شاید خیلی دیر باردار شی یا اصلا نشی😕 پس برم تو کارش ببینیم ...

ممنون گلم.

انشالله ک خدا ی کوچولوی سالم و صالح بهت میده عزیزم

بعد از پاک شدنت ی شب در میون اقدام کن ولی اگه تحت نظر دکتر باشی بهتر میتونه راهنماییت کنه اگه لازم باشه دارویی چیزی بهت میده ک درصد موفقیتت بره بالا

2706