2204
2217

خوش به حالشون پول دارن🥲

شامپو فولیکا جونم من تورو خیلی دوست دارم تو به همراه نرم کننده لطیفه و زرده تخم مرغ موهای منو از سیم اسکاچ به سیم تلفنای خودم تبدیل کردین☺️⁩🌼                                  واجبی جونم مواظب خودت باش🥰اجازه نده بدخواهات و رقیبات جلوی پیشرفتتو بگیرن من ازت حمایت میکنم و عاشقتم⁦     سفیده تخم مرغ و آرد نخودچی مرسی که صورت جوش جوشی منو که بند اون بلارو سرم آورد درست کردین و   میلاد جان مرسی که به خاطر بیماریم منو ول کردی اگه قبول میکردی من زنت بشم قطعا زندگیم از اینی که هست بدتر میشد. زن عمو جانم ممنونم بابت اون همه تحقیرات و سیاه گفتنات و زندایی جانم ممنون که هرجا میشینی منو مسخره میکنی این باعث میشه من انگیزه بگیرم                        دانهیل شالیز و چی چی و مای اسپرت جانم بادی اسپلش و مام مای عزیزانم قدر خودتونو بدونید                                  مداد خوبم مرسی که سر جلسه کنکور شکستی و باعث شدی من بیشتر گند نزنم💙                                                       مخترع سوپ خوراک لوبیا و سالاد شیرازی دوستون دارم🫀               

مگه الان سر کاری؟

ادم میشناسم وقتی میره عروسی مهمونی تولد اینا ،اگه بعدش یه بلایی سرش نیاد یعنی چشم نخورده،و اگه چشم نخورده باشه به این باور میرسه که به اندازه کافی زیبا نبوده😢

ارائه کلیه خدمات دندانپزشکی برای کودکان و بزرگسالان با شرایط پرداخت ویژه. برای دریافت مشاوره درمانی رایگان کلیک کنید.

2215

خودتم پولداری؟ اونجا زندگی میکنی

اینجا تبادل نظر میکنیم محترم باشیم💜👤 یه وقت دیدی جواب کاربر بی منطق ندادم چون اصلا ریپلای شو نخوندم جواب آدمهای مریض نباید داد😊 نی نی یار محترم صدا میزنم رسیدگی کنه😆
2050

همینا کرونا رو پخش میکنن دور روز دیگه باز کشور کبود میشه

فقط 24 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ 9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩

عه دفعه بعد خواستی بری سرکار از سر راه بیا شیراز منم بیار برم پارتی ببینم چخبره

((کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده کارگاه بازی در نیارید با تشکر))گاهی وقتا اتفاقات ناخوشایندی میوفته که باعث میشه ناراحت بشیم که بعضی وقتا این اتفاقات انقدر بدن که امیدتون به خدا رو از دست میدین ولی نباید ناامید بشید امیدتونو از دست ندین شکست خوردین?بلند بشید!بلند شید و از اول شروع کنین ، مطمئن باشین نتیجه خوبی میگیرین اگه خدا چیزی که میخواستین رو بهتون نداد بدون که اون چیزی که میخوای به صلاحت نیست پس اصرار نکن و فقط همه چ رو بسپار به خدا ببین چقدر زندگیت بهتر میشه و چقدر اتفاقات خوب در انتظارته💙☄️✨
کجا هس آدرس این مرکز فساد برم امر یه معروف کنم؟ 

خواستی بری بگو منم بیام البته من مشهدم یکم طول میکشه بذار واسه هفته دیگ  

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی شوهرم و من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و شوهرم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                

خدا کمکت کنه

خیلی سخته موقع استراحتت باشه و دیگران اذیتت کنن

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                               
عه دفعه بعد خواستی بری سرکار از سر راه بیا شیراز منم بیار برم پارتی ببینم چخبره

منم پارتی ندیدم منم ببرید

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی شوهرم و من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و شوهرم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
1718