2297
2298

بچه ها برای پسر نازم از این سایت لباس و سیسمونی با اسم خودش گرفتم، جالب اینه که هر چیزی انتخاب کنید با گلدوزی اسم بچه خودتون میفرسته، 

البته برای بچه های بزرگتر هم حوله و عروسک و تیشرت دارن که همه گلدوزی اسم کودک خودتون رو دارن، 

من خودم راضی ام واقعاً  اینجا میتونید قیمت ها و مدل ها رو ببینید 

میشه عکس قبل بعد استفاده از این پودره رو بزاری🥺❤️

عزیزم من کلا صورتم پره 

ولی اونو ک. خوردم چاق شد بد شدم

من مصی ام، دانشجوی سال آخر ژنتیک از دانشگاه آزاد🧪🧫🧬. یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) ♥🤪 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 
2051
مجردم  داداشمه

اره چون نمیخورد بهت متاهل باشی🥺😂

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂
بیا نفس جانم ببین 

داریممم مگه از تو دلنشین ترررر 

بقرآن هر دفعه میبینمت انگار یک عمر باهات بودم و میشناسمت 

ای آنکه دوست دارمت اما ندارمت.... جایت همیشه در دل من درد میکند...

وای ماشاءالله بهتون چقدر قشنگ و جذابین..من که دلم میخواد عکسای همگیتون رو ببینم و لذت ببرم

ان شاءالله که همیشه سالم باشید

فقط خواهرا به فضای مجازی اعتماد نکنید و عکساتون رو به راحای نشر ندید😔

اجازه ندید هرکسی به چهره زیبای شما نگاه کنه..شما ها ارزشتون خیلی بیشتر از این حرفهاست

در فروشگاه بزرگ هستی روی قلب هر انسان نوشته اند: قیمت=خدا

داریممم مگه از تو دلنشین ترررر  بقرآن هر دفعه میبینمت انگار یک عمر باهات بودم و میشناسمت

😍😍😍❤️❤️❤️

فدات نفس😘❤️

فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .

اقا منم میخواستم بزارم ولی دیدمتون اعتماد بنفسم اومد پایین😂

درمن یک تیمارستان وجود دارد یک تیمارستان با هفتاد تختخواب هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه و سخت ترین کار دنیا را من میکنم  زمانی ک ازمن میپرسند خوبی؟ ومن باید یک تیمارستان هفتاد تختخوابی را ارام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم بله امروز خیلی خوبم...

نبود دیگه عسک😐😂

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂
چندوقت پیش هم بم گیر دادی،خودت عوض کن🤪😁

گیر؟؟

یه نگاه به زمان کاربری ها بندازید متوجه میشید کی باید عوض کنه 

ای آنکه دوست دارمت اما ندارمت.... جایت همیشه در دل من درد میکند...
عاشقتم یعنی 😅😅💙

😁😂🤩

من مصی ام، دانشجوی سال آخر ژنتیک از دانشگاه آزاد🧪🧫🧬. یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) ♥🤪 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎